Kur paliek cilvēka brīvā izvēle???

marsis | 09.06.2021, 10:14:27 | 1280

"Vakcinētiem cilvēkiem būs daudz brīvāka un vieglāka dzīve nekā nevakcinētiem cilvēkiem."... tā šorīt Kariņš..
Vai vēl par maz sāk naidot cilvēkus un dalīt-gaišie un tumšie???
katram ir brīva izvēle par vakcināciju; kāpēc varmācīgi jāuzspiež? Ja visur saka , ka tieši vakcinētais ir bīstamāks, kas var tevi aplipināt ar vīrusu un ari pats būt slims.. kad šie murgi beigsies?
Darba devējs nedrīkst likumiski nevienu piespiest vakcinēties un arī atlaist no darbā , kā jau šur tur baida...
Vakar intervēja infektologu ar lielu stāžu , kas pēta laboratorijā vakcīnas- saka , ka vajag vismaz 3 gadu pētījumu par drošu vakcīnu... mums kautko uzražo un per iekšā.. kāpēc nerāda patieso statisku ar pēcvakcīnu problēmām un arī mirušos no trombiem???

Komentāri (35)

  • -2
    Latvija pāri visām! 11.06.2021, 16:32:56

    Tāpēc jau afēra plīst pa šuvēm,
    un šie mēģina to sasteigt, jo ir ļoti daudz nāves gadījumu.
    Gudrs tas, kas padomā - nafig man to vispār vajag?
    Par iespēju sēdēt īpašā pokemonu zonā?)))

  • -2
    marsis 12.06.2021, 16:49:35

    no ziņu portāla;
    ""ASV Pārtikas un zāļu pārvalde (FDA) informējusi uzņēmumu "Johnson & Johnson" (J&J), ka vairāki miljoni Covid-19 vakcīnas devu, kas ražoti problēmu piemeklētā rūpnīcā, nevar tikt izmantoti iespējamā piesārņojuma dēļ, piektdien paziņoja FDA.
    Vairākas rūpnīcā "Emergent BioSolutions" Baltimorā ražotās vakcīnas partijas nav derīgas lietošanai, norādīja FDA.
    Rūpnīcai "Emergent BioSolutions" tika dots rīkojums apturēt ražošanu aprīlī vairākas nedēļas pēc tam, kad bija konstatēts, ka J&J vakcīnas ražošanā izmantotās vielas partijas piesārņotas ar "AstraZeneca" vakcīnas sastāvdaļām. Rezultātā sabojāti, kā vēstīja mediji, 15 miljoni J&J vakcīnas devu.""
    UN ATKAL TEIKŠU-KĀPĒC MAN VESELAM CILVĒKAM JĀRISKĒ???

  • -1
    A.n.i.t.a 13.06.2021, 11:04:17

    Pilnībā piekrītu. Es paļaujos uz savu imunitāti un ja arī sastapšos ar vītusu,tad domāju tikt galā dabīgā veidā , gluži kā ar gripu , ar kuru slimojusi neesmu un vakcinējusies ne tik. Lai mums veicas !!!

  • 0
    nomaļnieks 13.06.2021, 10:43:08

    Kā cilvēku pataisīt par preci - piešķir QR kodu.

  • 0
    Kriska 13.06.2021, 11:12:23

    A.n.i.t.a , lai jums vecās. Es arī kādreiz tā domāju, bet.. 3 gadi atpakaļ noķēru gripu - nepārtraukta vemšana , pusbezsamaņa. Ar ātriem aizveda uz slimnīcu. Triju dienu laikā salēja 7 litrus šķīduma. un vēl kādu mēnesī jutos kā ezītis miglā. Tā ka nekad nesaki "nekad"

  • -1
    A.n.i.t.a 13.06.2021, 14:11:33

    no likteņa neizbēgsi, lai kā censtos. Mazāk domāt par slikto,kas varētu notikt un viss būs labi , jo viss notiek galvā. Žēl ,ka jums tik smagi gājis, bet tā jau nu gan pēc gripas neizskatās , bet var jau būt arī tādi simptomi....nespriedīšu par tik specifiskām lietām.Turieties un lai veseliba ikvienam!!!!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: