Greizo spoguļu karaļvalsts

Vpr | 18.05.2021, 11:47:30 | 1278

1.
Faktiski jau tagad ir konstatējams, ka Ventspils pilsētas domes vēlēšanas ir «nozagtas», jo Ventspils pilsētas domes 2021.gada pirmsvēlēšanu laikā tiek rupji pārkāpts likums – administratīvais resurss tiek izmantots vēl nebijušā apmērā, izdoti arī anonīmi «melnā PR» izdevumi

«Tāpat augstāk minētajās darbībās, mūsuprāt, ir saskatāms valsts konstitucionālās iekārtas aizskārums, proti, aktivitātes, ko var kvalificēt kā vēršanos pret valsts demokrātisko kārtību, šajā gadījumā, cenšanos ar prettiesiskām metodēm izjaukt demokrātisku vēlēšanu procesu ar mērķi panākt pēdējos trīsdesmit gadus Ventspilī pastāvošās autoritārās varas turpināšanos,» teikts iesniegumā KNAB

2.
Tā sajūta, ka būtiski kaut kas mainīsies, ka esam liela vēsturiska notikuma priekšā, nav tāda.
Varbūt kaut kas skaitliski mainīsies, varbūt partijas būs vairāk iekšā. Bet tas, ka "Latvijai un Ventspilij” būtu jākravā čemodāni, šobrīd tādas sajūtas nav," sacīja reģionālā laikraksta "Ventas balss" redaktors.

Komentāri (53)

  • 0
    tiešām suns 21.05.2021, 13:15:32

    es varu paskaidrot-kundzīte ar lielām ambīcijām....lemberga bijusī padotā...steidzīgi vajadzīgs darbs.ar algu. neievēlat un viss...pietiek mūs apmuļķot kā pilsētā -tā arī novadā. turaties.

  • -2
    VERONIKA M 21.05.2021, 14:45:52

    Ilona Kaķi! Aizdomīgi ,ka par Meroni tik labi visu zini! ŠODIEN manā pastkastītē atkal kārtējā anonīmā ķengu lapele. Tā arī līdz šim uz manu AU-TO-RU, AU-TO-RU!! NEVIENS NAV ATSAUCIES! NAV SMUKI! Un padomāju- papētīšu tur šodien publicēto : LATVIJAS REPUBLIKAS UZŅĒMUMU REĢISTRA IZZIŅU Nr.7-3-2414/1 ,izdotu 2019.gada 27.02. TAJĀ daudz kā trūkst,piemēram,kam un kapēc tā izdota, aizdomīgi lielas atstarpes starp vārdiem trešaja rindiņā salīdzinot ar iepriekšējām rindiņām ,(vizuāli VĀRDI izskatās it kā izretināti). Pēc manas saprašanas izkrituši daži nozīmīgi vārdi,jo ,vai tas domāts par visām Komercreģistrā ierakstītajām kapitalsabiedrībām un personālsabiedrībām LATVIJĀ LAIKA POSMĀ no 2018.g1.janvāra līdz 2019.gada 27.februārim, vai varbūt konkrēti nosauktajām pieprasījumā? (Pieprasījums ir bijis,jo atbildē teikts '' Atbildot uz jūsu pieprasījumu......" Tikai pieprasītājs nav zināms" TIEŠĀM IR VĒRTS PAPĒTĪT ŠO LAPELI!

  • -5
    ilona kaķis 22.05.2021, 23:16:34

    Un jūs neko nezināt par Meroni darbībām vairākos mūsu pilsētas uzņēmumos? Tiešām ne? Nav nācies pamanīt, ka cilvēki atlaisti, darbavietu vairs nav, uzņēmumi tikpat kā izputināti? Jums laikam paziņu vidū nav neviena, nu nepavisam neviena cilvēka, kas būtu zaudējis darbu kādreiz plaukstošā uzņēmumā?
    Ar kādu maisu galvā gan jādzīvo, lai neko neredzētu un nedzirdētu?

  • 0
    tiešām suns 21.05.2021, 16:24:15

    lai knab strādā. un dome lai saka kapēc nauda atradās tik riebīgam pasākumam kā melu lapeles izdošanai?nu tas taču visai pilsētai skaidrs no kurienes kas rodas ,jeb atkal meli?

  • -2
    Artis no Puzes 21.05.2021, 17:34:35

    KNAB Straumes vadībā neko šajā jautājumā nedarīs.Tik pat labi par KNAB vadītāju var ielikt Induli Emsi.

  • -2
    Artis no Puzes 21.05.2021, 19:40:15

    Atceros savā laikā policijas priekšnieks mīlēja pasniegt sūdu par inovāciju...bija tāda mode...Ventspils pašvaldībā,nu ne gluži sūdu bet...ar 10 gadu novēlošanos ka minimums.Pashi pabraukaa pa pasauli...saskatas..un ta nu penziniem un nabagiem prieks,par pasniegto ideju..kura tiek prezentēta kā sultāna Suleimana dāvana.Tik tiek aizmirsts viens..arī citi braukā pa pasauli.

  • -1
    Ina Fominova 22.05.2021, 00:13:06

    Tiesi ta - ka Ziedu paklaju festivals un ziedu pulkstenis nospikots Tenerife .

  • -5
    Dajūsko 23.05.2021, 13:23:43

    Nutad, Ina, izdomā ko oriģinālu, kā nav citur. Ko var irst un irst, un irst,. Tik daudz cilvēku brauc no visas Kurzemes skatīties, a mūsējai Inai Fominovai vienalga nav labi

  • 0
    Ina Fominova 23.05.2021, 23:27:30

    Tu tur dzivo, tu ari izdoma, nevis lerksti portala. Es savulaik aizsutiju , manuprat, interesantu ideju pasakumam, ko esmu redzejusi vairakas pilsetas seit Anglija un kura varetu iesaistities visi ventspilnieki un Ventspils uznemumi, un kas butu interesanti ari turistiem. Bet, diemzel, tas neguva domes atbalstu. Ko es ierosinajis tu ?

  • 0
    Ina Fominova 23.05.2021, 23:27:31

    Tu tur dzivo, tu ari izdoma, nevis lerksti portala. Es savulaik aizsutiju , manuprat, interesantu ideju pasakumam, ko esmu redzejusi vairakas pilsetas seit Anglija un kura varetu iesaistities visi ventspilnieki un Ventspils uznemumi, un kas butu interesanti ari turistiem. Bet, diemzel, tas neguva domes atbalstu. Ko es ierosinajis tu ?

  • -1
    Dajūsko 24.05.2021, 12:48:30

    Ina, ko tad nedzīvo šeit, ko dari tai savā Englandē? Izstāsti par savu ģeniālo projektu, lai mēs arī zinātu.

  • 0
    Ina Fominova 24.05.2021, 22:28:54

    Kas tu tads esi, ka man tewv butu jaatskaitas, kur es dzivoju un kapec ? Kaut gan - kapec tu nedzivo , teiksim, Roma vai Parize ? Un kur tu izlasiji, ka man bija genials projekts ? Vai ari to vardinu genials tu piekabinaji, lai panirgatos ? Mna bija pavisam vienkarsa ideja, kura ir populara Anglija, un es nedomaju, ka latviesi ir sliktaki par angliem vai angli sliktaki par latviesiem, ka vieniem tas der, bet otriem neder.
    P.s. Mes ar lielu interesi izstaigajam visu Battle pilsetu, apskatot pilsetnieku - gan iedzivotaju gan dazadu organizaciju un uznemumu darinajumus konkursam. Un ne tikai mes. Visi turisti to darija. Pec tam to redzejam ari Bournemouth. Bet tadi festivali notiek ari citas Anglijas pilsetas. Super !

  • 0
    tiešām suns 21.05.2021, 20:02:27

    pēdējā info-knab strādā.

  • -11
    Opaps 21.05.2021, 23:15:07

    Bumbulis ! Vai tu pats neesi slims ? Domāju , ka tev no tabletes rīšanas smadzenes ir pazušas , jo pat aliņa pārmērīgas lietošanas tādas sekas nevar būt .

  • 0
    FlodA 24.05.2021, 00:00:18

    Laba tēma. Tiešam greizo spoguļu karaļvalsts. Pat uz prāmja kās nak no Zviedrijas cipars bija nokrasots otrādi. Bet,vairāk izskatās pēc pilsētas arhitektūras un objektu atrašanas vietam un govim uz Ciones kultu.

  • 0
    FlodA 24.05.2021, 00:00:20

    Laba tēma. Tiešam greizo spoguļu karaļvalsts. Pat uz prāmja kās nak no Zviedrijas cipars bija nokrasots otrādi. Bet,vairāk izskatās pēc pilsētas arhitektūras un objektu atrašanas vietam un govim uz Ciones kultu.

  • -1
    Juris Orinskis 24.05.2021, 10:42:13

    Visas centrālās vietas pilsētā un pārventā atvēlētas saskaņas reklāmas plakātiem. Laikam noziedznieks - cietumnieks iestājies saskaņā?

  • -1
    domāju 24.05.2021, 13:58:45

    Saskaņa maksā nomas maksu par savu reklāmu

  • -1
    tiešām suns 24.05.2021, 12:28:25

    tas jau vairs nelīdzēs -mēs visi tie-kuri drīkst saprast.,,kuri nestrādā domē -visu esam sapratuši. kā tik ilgi cietuši šo sīko despotu-lūk jautājums?

  • -1
    Vpr 02.06.2021, 11:32:18

    Aizspogulijā šodien "uzstājas" Aivars Borovkovs:

    https://www.ventasbalss.lv/upload/newspapers/2509/715x1000_fe0827023704c6d7cdffd0c950de6ea5.jpg?1622566838

  • 0
    Klementīne 02.06.2021, 12:45:32

    Tas jau arī ir no Lembergistu šlakas.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: