Pēteris Neimanis - "keda"

B. Jurševics | 23.03.2021, 14:22:08 | 2359

Pēteri Neimani, esi Vecis ar lielo burtu un uzraksti kaut ko no sevis nevis kaut kāda gumijas izstrādājuma vārdā. Vēlies kritizēt JKP, kritizē un atklāti. Atbildēsim. ...bet Tu kā tāda Mertentante - Kļaviņa... slēpies aiz pseidonīmiem...
Padiskutēsim atklāti, ja nebaidies!

Komentāri (90)

  • -13
    ilona kaķis 23.03.2021, 22:15:04

    Jurševic, jums pašam neliekas smieklīgi šie atzinumi: "Pēteris Neimanis ir Vecis! Visu cieņu." Nu apmēram tāds pats līmenis, kā padomju laikos veču celtnieku brigādē, kad jauniņais uzlicis pusstopu - nu viņš ir pilntiesīgs un cienījams sabiedrības loceklis. :D

    Nedomāju, ka šie atzinumi paaugstināja Pētera pašcieņu; gan viņš pats savu vērtību zina. Tāpat arī foruma lasītāji gan jau attieksmi pret šejienes personāžiem sen ir paši sev noformulējuši, kuru cienīt bez jūsu priekšā teikšanas, bet kuru vienkārši lasīt un neņemt galvā.

  • -9
    Soross 24.03.2021, 17:31:37

    Jūsu analoģija īstenībā ir vietā, jo te šīs diskusijas forumā reizēm bez 0,7 grūti saprast!

  • -1
    tiešām suns 24.03.2021, 08:52:32

    žurnālists lai tik raksta-mēs vērtēsim un secinājumus veiksim paši...

  • -3
    Larijs Kukarans 24.03.2021, 11:07:22

    Būtu smieklīgi,ja nebūtu tik skumīgi.Ko jūs te kasaties,nu nekas nemainīsies,jo katrs tik domā tikai par savu kabatu.Kamēr nemainīsies cilvēku domāšana,nekas nemainīsies.Pagājuši 30 gadi,kas ir labāk palicis?Ventspils ir sakoptāka,tas arī viss un nekā vairāk,nu galīgi nekā.Un ar,tas ir pateicoties personīgajām interesēm,neminēšu te konkrētas personas,vai personu,kā jums labāk patīk.Pārējais viss ir nolaists līdz kliņķim,nu galīgi viss.Es saprotu,ka kritizēt ir vieglāk nekā kaut ko darīt,bet latvijā ko dari,ko nedari,nekas labāk nepaliek.Mēs par tādu brīvību un neatkarību sapņojām krievu laikos?Es to iedomājos pavisam savādāk,nu,ne jau tikai es.Tas pats ar visām šim partijām,pirms vēlēšanām sola lejputriju,bet kad tiek pie šprices,tā čušš.Un atkal pirms nakošajām vēlēšanām viss no jauna,tā pati partija,vai citas,nekas nemainās.Cilvēku stulbumam un horizontam nav ne gala,ne malas.

  • -1
    Krišs Daugulis 26.03.2021, 19:55:54

    Še pieci! Pareizi līdz "riebumam" pareizi!
    Man sāp savas pilsētas "mūžs", jo es te esmu dzimis, audzis un neesmu to pametis, un nav plānos to darīt. Te ir(diemžēl bija) sava "fīča" kura nebija citur Latvijā, bet Liepājnieki sapratīs(citi nē).
    Kkāds matemātikas pasniedzējs šo brīvpilsētu pārvērta par savu guļamistabu, kur nodarbojas ar sev patīkamām izvirtībām

  • -9
    Elza Bērziņa 24.03.2021, 13:37:05

    Kamēr JKP Ventspilī nesavāks spēcīgu komandu ar zināmiem uzvārdiem (aiz kuriem stāv reāli padarīti darbi),tikmēr JŪS paliksiet feisbuka un Ventas Balss komentētāji.Jo lasot sarakstu rodasļori daudz jautājumi.Kraulera vienīgā jurista prakse ir velo veikala “čomu” konsultēšana pie alus pudeles.Visu cieņu BRUNO un Čoderam,bet diemžēl ...

  • -16
    Latvija pāri visām! 24.03.2021, 13:47:00

    Neko šie nesavāks.
    Aiviņa trīsdesmit gadu valdīšana ir radījusi tādu politisko vidi,
    ka domē cenšas iekļūt vai nu viņa vingrotāju pulciņš ( to vidū savā jomā nenoliedzami sakarīgi ļauži) - te cīņa var būt tikai par ietikšanai drošāku saraksta augšgala vietu
    vai arī frīki bezģeļņiki, kas fiksi savācas zem kādas republikāniskās sīkpartijas pēc principa - ja nu paveicas un tieku pie viegla darbiņa vai pat pie kādas shēmiņas iespējas,
    Neatkarīgi nopietni un saimnieciski cilvēki tai purvā vairs nevēlas līzt,
    tie jau ir atraduši kur pielietot savus talantus.

  • -9
    Inga Pozdejeva 24.03.2021, 14:03:36

    Parasti es jums nepiekrītu, bet šoreiz gan!

    Reālie darītāji negrib līst šai lauciņā.

    Es jau nesaku, ka visi tie, kas iekļauti kandidātu sarakstos netaisās darīt. Ir jau dauz romantiķu. Bet ne velti Bismarks ir teicis, ka revolūcijas izplāno ģēniji, realizē romantiķi un to augļus piesavinās blēži.

  • -23
    Lāsma Veckrāce 24.03.2021, 14:04:40

    Larij, kaut kā Tevi nesaprotu.Mēs te dzīvojam ventiņos jau vairāk kā trijās paaudzēs, bet nesaprotu to Tavu- "pilsēta sakopta, bet pārējais viss te nolaists līdz kliņķim".Dzirdēju jau, ka Tu daudzus gadus ar ģimeni dzīvo ārzemēs un te laikam tikai ciemojies. Un tad nu, šeit atbraucot, Tev šķiet , ka te viss iet uz galu.Tas būtu domāts, ka te sabūvētais , ierīkotais sportam, kultūrai, izklaidēm un atpūtai jauniem un senioriem, sevišķi mazuļiem ar mammām,invalīdiem,kopīgiem pasākumiem ģimenēm, tai skaitā uzstādot Ginesa rekordus, sakārtota infrastruktūra, lai nāk investori un būtu jaunas darba vietas utt. ir galīgi garām, salīdzinot ar ārzemēm?Jau iepriekš Tev rakstīju gan par ostas prihvatizāciju, gan Bordāņa un KartonJuraša traukšanos uz ASV izlūgties sankcijas.Vietējā opozīcija jau vairāk kā rakstīt sūdzības un atņemt naudu baseinam neko citu nedara.Lemberga miljoni man vienaldzīgi.Bija 90.gadi un apsviedīgi cilvēki.Miljonāru daudz, bet nezinu nevienu, kas tā pacēlis savu pilsētu

  • -4
    yolo 24.03.2021, 15:16:49

    Jā, investori te skriešus skrien, lai tik noliktu procentus saimniekam par dāsno iespēju šeit strādāt

  • -2
    *** 24.03.2021, 16:54:15

    "lai nāk investori un būtu jaunas darba vietas utt. "- jā, jā, kaudzēm darbavietu Ventspilī :) Un Jums tiešām šķiet, ka ventspilnieku ģimenes tā nu var atļauties apmeklēt baseinus, koncertzāli,teātra namu, kalnu utt.? Tiešām?!
    p.s. Ne jau Ventspils ir vienīgā sakoptā pilsēta Latvijā, ir daudz mājīgākas, sakoptākas un savus iedzīvotājus mīlošākas pilsētas.

  • -18
    ilona kaķis 24.03.2021, 21:13:11

    trīs zvaigznītes, kāpēc lai ventspilnieki visu jūsu nosaukto nevarētu atļauties apmeklēt? Kaut vai tas pats baseins- nemaz nav dārgi. Invalīdiem un pensionāriem iespējams izmantot atlaides,- kāpēc lai neietu?

  • -2
    *** 24.03.2021, 22:10:44

    to iIlona kaķis
    Pat nezinu, ko un kā paskaidrot Jums, ja jau reiz nesaprotat. Ne visiem ir tādas algas Ventspilī, lai ģimene ar bērniem varētu doties izklaidēs. ir ļoti, ļoti daudzas ģimenes, kuras dzīvo no algas līdz algai- jā, paēduši, komunālos maks.samaksājuši, pliki nestaigā, bet ir tikpat daudzi, kuri pat to nespēj... Par kādām izklaidēm te varam runāt?!
    Par invalīdi,em pensionāriem. Jūs tiešām domājat, ka, lai arī ir pieejamas atlaides baseinā, visi var to samaksāt? Painteresējaties, lūdzu, cik lielas pensijas ir viņiem.

  • -18
    Latvija pāri visām! 24.03.2021, 14:11:33

    "Cīnītāju pret koruptīvajam shēmām", blakus tam,
    ka mums valstī kā tādiem lieliniekiem politiskā kultūra lielākoties ir cīņa pret kaut ko,
    piedāvājumi īsti neder,
    jo koruptīvas shēmas var būt pat noderīgas pilsētas saimnieciskam labumam.
    Korumpants ir ieinteresēts jaunu objektu celtniecībā, jo par to saņem kaut vai otkatu. Bet jauns objekts ir nauda virknei cilvēku, arī strādnieku.
    Tas gan nav labi tad, kad tiek bremzētu privātie projekti.

    "Cīnītājam" nav personīgas ieinteresētības vai pat viņa darbība var palikt destruktīva, kā to pierādīja peldbaseina celtniecību sabotējušie opizicionāri vai pendosu sankcijas brīvostai izlūgušie ārvalstu ietekmes aģenti Rīgā.

  • -3
    Larijs Kukarans 24.03.2021, 15:04:57

    Lāsma,neatceros,ka Tu man kaut ko būtu rakstījusi.Kāds sakars ar to kur es dzīvoju tagad?Jā,es dzīvoju īrijā,un?Es izvēlējos dzīvošanu,neviss eksistēšanu.Es izteicu savu viedokli,un nevienu neaicināju strīdēties un kaut ko pierādīt,jo,lai cik tas neliktos dīvaini,katram ir savs redzējums un sava taisnība.Agrāk es domaju,ka taisnība ir viena,un tā ir mana:)
    Bet,lai ir sacelts nezin kas ventiņos,kā Brīvība rakstīja,tur visur ir savi (otkati).No tiem objektiem ventspilniekiem ir palielinājusies alga?Es te nerunāju par priekšniekiem,bet par strādniekiem?Jā,kad es atbraucu mājās no malas ir redzamāk,kā ir mainījušies cilvēki,es te nerunaju par vecumu,pats arī jaunāks nepalieku.Bet,kādi viņi ir,pārsvarā īgni,ar drūmiem ģīmjiem.Es saprotu,nav par ko priecāties,ja jādzīvo no minimuma un jāskaita pēdējās monētas.Protams es to vispārinu,bet tā tas ir.Un vēl,Lāsmiņ,es aivaru nekad neesmu uzskatījis par ventspilnieku.

  • -16
    Soross 24.03.2021, 17:35:31

    Dažs aktivizējas forumā un ņemas komentēt tikai tad, kad virsū nāk vēlēšanas. Savukārt uz Pēteri šiem zobs par to, ka šie tērē savu laiku un naudu, lai reklamētos soctīklos un ņemtos pa forumiem, kamēr Pēteris kā žurnālists ar rakstīšanu pamanās ne tikai būt populārāks par 95% no visiem kandidātiem, bet arī vēl nopelnīt! ;)

  • -3
    Alberts koks 24.03.2021, 21:31:33

    Ir taču arī partija Ventspils attīstībai, ja nemaldos. Kur ar jau divi brīnumi pieteikušies. Vai patiešām Ventspilī nav saprātīgu ar prātu apveltītu cilvēku? Laikam politikā iet va nu kāda sūtīti, vai pavadīt vecumdienas rādot norūpētu seju.

  • 0
    _āmen_ 25.03.2021, 13:00:55

    Vai JKP, uzvarot pašvaldību vēlēšanās, piešķirs jebkādu finansējumu uzņēmumam SIA "Ventas Balss" kā to darīja līdz šim esošā pilsētas vadība?

  • -2
    еs 25.03.2021, 19:06:19

    ''Bet,kādi viņi ir,pārsvarā īgni,ar drūmiem ģīmjiem''

    Neimanis dažreiz pilnā nopietnībā brīnījās, kāpēc tik maz cilvēku nāk uz basketbola spēlēm un piedevām vēl tik kūtri atbalsta komandu.

  • -12
    Kļumpats 26.03.2021, 10:38:12

    Tu tak esi bots, robots, ne? Es nevaru iedomāties cilvēku, kurš komunicē ar svešiem citātiem (bieži vien izvilktiem no seniem arhīviem), veciem linkiem un īsiem, saraustītiem teikumiem.

  • 0
    еs 26.03.2021, 16:31:27

    ''Whataboutism'' - PSRS, Putina Krievijas un arīdzan Lemberga un viņa līdzskrējēju mīļākais paņēmiens.

  • -7
    Egils Kraulers 26.03.2021, 10:02:35

    Varbūt Pēteri nesaprati - pērkamas maitas mums ir bijuša atliku likām, īstu ļaužu tā pamazāk! Tāpēc jau arī mums bija neiespējami aizstāvēt savu valsti 1940. gadā, pārāk daudz kangaru. Zem NATO vairoga mums tiek dota iespēja attīsties!

  • -13
    Kļumpats 26.03.2021, 10:27:18

    Es tiešām nesapratu. Mani tiki par maitu nosauci?

  • -2
    Aijak 26.03.2021, 10:35:00

    Atbildi sev uz jautājumu - vai esi pērkams. Tad arī atbilde taps skaidra :)

  • -2
    Egils Kraulers 26.03.2021, 10:35:00

    Te nu Tev uzdevums - pats nosaki kas esi!

  • -16
    Kļumpats 26.03.2021, 10:45:26

    Tas ir tieši tas, kas tik ļoti patīk tavas partijas cilvēkiem - slavēt un lielīt sevi. Es zinu, kas es esmu, pats sev uz pleca nesitu, bet arī kaunēties par sevi negrasos. Sevišķi reaģējot uz piepeši galvu pacēlušiem gaismas nesējiem.

  • -2
    Egils Kraulers 26.03.2021, 11:31:29

    Īsti nesaprotu, kur Jūs tik grūti domājoši esat. Kurā vietā es sevi esmu slavinājis? Vai es kaut kur esmu pieminējis, ka esmu PSRS čempions trekā grupu braucienos! Lūdzu atceraties vienu - kā tikko mēģināsiet mūs nomelnot, atlidos atbilde. Un vēl - pēc pastāvošās LR likumdošanas komentēt nav liegts. Cits jautājums ir krāsainie bukleti!

  • -10
    sranskis 26.03.2021, 11:50:22

    Varbūt ar to PSRS čempiona titulu tieši vajadzēja lielīties! Tas zinošiem cilvēkiem izsaka daudz vairāk nekā tukši vārdi!

  • 0
    Egils Kraulers 26.03.2021, 12:08:04

    Atvainojiet, piedodiet tā kā nedaudz esmu saskāries ar tā laika sporta virtuvi! To ko paveica Dainis un Māris - man nav komentu, tas ir izcili!

  • -14
    Kļumpats 26.03.2021, 12:12:19

    Iedomājieties, es par tiem treka panākumiem pat zinu :) Ne precīzi disciplīnu, bet kopumā zināju, ka panākumi bijuši. Un taisnība sranskim, ka ar to var lepoties un lielīties. Runa ir par kopējo noskaņu jūs politiskajā spēkā. Godīgi sakot, neatceros citus, kas tik ļoti no augšas runātu ar citiem, un to nu Jums arī nevar atņemt. Es saprotu, ka mums ir gadu atšķirība un esmu gatavs pieņemt tādus tēvišķus padomus, bet visi šitie te "naudiņa jāpelna" "pārdotais gods" "kā maksā, tā dzied", reāli šķebina. Tas ir sekli, bet izskan regulāri. Ko par to var secināt par partiju? Laikam jau paši seciniet :)

  • -2
    Egils Kraulers 26.03.2021, 12:23:48

    Pēteri, es tā īsti nesaprotu, kur pārmetumi! Ko mēs tā īsti kā partija neesam darījuši?

  • -12
    Soross 26.03.2021, 19:33:17

    Ko jūsu partija nav darījusi? Nu tak jau neko nav darījusi! Tikai algas saņem.

  • -14
    sranskis 26.03.2021, 19:44:25

    Soross- kā tad nav izdarījusi? JKP izbīdījusi, ka uz Liepājas ostu iet kravas kuģi pēc graudiem, bet Ventspils termināls knapi dveš! Kur VBP darbs kravu piesaistē?

  • -3
    Spīdola 26.03.2021, 10:43:08

    Miljonāru daudz, bet nezinu nevienu, kas tā pacēlis savu pilsētu

    No šīs frāzes sāk šķebināt. Nezinu, laikam gadus 15 atpakaļ to pirmoreiz dzirdēju no kādas skolotājas - A L kalpa radinieces. Un tas tika pateikts ar tāaadu pārākumu, ka aizmirst nav iespējams.
    Iesaku tādām veckrācēm aizbraukt uz Cēsīm, Valmieru un Liepāju un pēc tam, liekot roku uz sirds, turpināt līdz bezgaumībai slavināt Ventspili. Piebildīšu, ka 70. - 80.gados visas Latvijas pilsētas izskatījās aptuveni līdzīgi (izņemot Rīgu). Tagad daudzas ir Ventpilij priekšā. Visur aug puķes dobēs, ir skaisti vides objekti un galvenais - pilsētas priekšgalā NAV CIETUMNIEKS.

  • -11
    Elza Bērziņa 26.03.2021, 15:24:48

    Kristovskis-šķēpmetējs,Šķerbatihs-svarcēlājs,Boitmanis-basketbolists,Kraulers -riteņbraucējs...No šiem sportistiem nekas labs nav gaidāms.Šķerbatihs pat zvērestu nevarēja nolasīt no lapiņas.

  • -3
    Spīdola 26.03.2021, 15:28:27

    Vispirms iesaku noskaidrot, kāda piem. Ščerbatiham ir izghlītība un viss kļūs skaidrs.

  • -1
    Qv 26.03.2021, 20:15:46

    Un vēl - salīdziniet salīdzināšanā ņemto pilsētu budžetus un ienākumus. Loģiski, ka Ventspils sad tad varēja atļauties vairāk. Taču proporcionāli daudzas pilsētas ir izdarījušas tik pat vai pat vairāk. Izklausās pēc Nila bazunēšanas pirms daudziem gadiem, kad pārņēma Rīgu ar desmitiem miljonu pārpalikumu. Jā, ir cilvēki, kas strādā labi, apgūst ES piķi, iesaistās projektos utt. Taču tas nebūt nenozīmē, ka citā vadība būtu sliktāk. Šajā valdībā var saskatīt tikai despotu un bailes, kur visi parmizusi skrien un dara, kā tik Lembis būtu mierā. Tā nav nekāda vadība, bet diktators, citus pazemojošs un noniecināšs. Paskatieties domes sapulču arhīvu.
    Apsviedigie miljonāri - bet comon, godīgiem uzņēmējiem nav sarežģītu ofshoru uzņēmumu tīkli, Lembim bija un ir. Sūds tur no apsviediga un veiksmīga uzņēmēja, blēdis un shemotajs.
    Un šī privātās sarakstes ar ģimeni, bērnu teikto un emociju publiskošana, politisku un mārketinga apsvēruma pēc, ir pazemojoša viņu ģimenei kā tādai

  • -1
    Aijak 27.03.2021, 10:37:45

    Vēl kas, mūsu mazajā pilsētā ir mērs, divi pirmie vietnieki ( Blumbergs , Vītoliņš ), vietnieks parastais Ošenieks, izpildirektors Ābele, izpildirektora vietniece Lemberga un varbūt vēl kāds, Visi IZCILI LABI ATALGOTI ar LUKSUSS KLASES DIENESTA AUTO. Pēc štatu saraksta esam dižpilsēta, bet realitātē pilsēta no kuras mūk prom iedzīvotāji.

  • -2
    Spīdola 28.03.2021, 13:58:04

    Vēl ir izpilddirektora vietniece Rita Ozoliņa, kura vienu no izglītībām ieguvusi Krievijā.

  • 0
    Aijak 28.03.2021, 14:41:23

    Tai arī ir luksuss vāģis ?

  • 0
    Vadims Kevrelis 27.03.2021, 11:23:22

    Nu kārtīgs PSRS laika prototips ar savu Politbiroju. Vienīgais kas mani priecē, ka vairāk nav tie iknedēļas krāsainie viena cilvēka monologi ar sevi.

  • 0
    Krišs Daugulis 27.03.2021, 15:44:07

    Katru otrdien Tev būs tos saņemt pastkastē

  • -2
    Egils Kraulers 27.03.2021, 12:37:07

    Tā kā krustmāte Elga man vēstīja, ka esmu ventspilnieks vismaz ceturtajā paaudzē, man nav variantu - mans vecvectēvs nenoskaidrotos apstākļos tika nogalināts 1914. gadā Pārventā , viņš bija pārņemts ar sociālisma, taisnīguma ideju!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: