Tikai Dievam lemt, ne cilvēkiem.

krustmateflorence | 11.06.2020, 13:20:47 | 2453

Šodien ar Draudzenēm atkal kārtīgi pasmējām,kā var advokāts rakstīt avīzē pa lietām,kuras mēs rietumu latvieši saucam-pa bijušās padomijas murgiem.
Visā normālās rietumu valstīs,jau sen un pat baznīcās laulāti tiek -Lezbietes un Geji.
Dievam visi cilveķi ir vienādi,un visus viņš svētī laulībā vienādi, ja vien starp cilvēkiem patiešām ir īsta mīlestība.
Latvija ir atpalikusi un nabadzīga valsts,un mums vēl desmitiem gadu jāpajiet,kamēr vairums pamodīsies no padomijas miega... .

Komentāri (92)

  • 0
    Kristaps.M 19.06.2020, 17:05:17

    Es ticu lieldienu zaķim, viņš palīdzēs.

  • 0
    Covid-2020.ventspils 20.06.2020, 02:16:54

    Kopā ar Ziemsvētku vecīti,jā gan.

  • -6
    krustmateflorence 20.06.2020, 08:49:45

    un kas jums skauž, ka citi mīl patiesāk.

  • -4
    Latvija pāri visām! 20.06.2020, 12:40:02

    Tēmas aizsācēja var aizņemties ideju no jeņķu klanīšanās nigām, un reāli, ne tikai ar vārdiem apliecināt savu sajūsmu par pervertiem.
    Lai uzmeklē kādu p-u un metas ceļos šā priekšā, citiem par uzjautrinājumu.)

  • -1
    .Barons.. 20.06.2020, 13:26:48

    Bus dziedat to smukk ziņģ Victoria.
    Diu variant:
    1943 : Auf Stalin, Churchill, Roosevelt ! Ade, ade, ade !
    2020 : Auf Soros, Rothschild, Merkel ! Ade, ade, ade !

  • -7
    krustmateflorence 20.06.2020, 14:20:29

    kurzemniek-esmu liberāla pret visiem labiem un godīgiem cilvēkiem.
    nerunāsim pa to un nespriedīsim pa tiem, kurus dzīvi zinām -tikai no nostāstiem.
    visiem ir tiesības uz mīlestību, lai kādā krāsā tā nebūtu.
    nespriedīsim visu -pēc filmām, tur darbojas aktieri,kuriem pa darbu ļoti,ļoti labi samaksā.
    es pati arī reiz gribēju filmēties,jo man ir ļoti lielas krūtis un ļoti gari mati un esmu apaļīga.
    Taču pietrūka drosmes .

  • -6
    Latvija pāri visām! 20.06.2020, 16:25:39

    Vienkārši - lgtb nav labi un godīgi cilvēki, bet elles prauli.
    Gan Dieva priekšā.
    Gan normālu cilvēku priekšā - ar savu uzmācību visiem izlielīties ar savu grēku,
    gan ar nešķīstu vēlmi dabūt savai perversijai precību statusu.

  • -5
    krustmateflorence 20.06.2020, 16:34:16

    vai grēks nav gulēt kopā ar visu kas ir silts, tāds pats grēks, kas Līgo naktī būs uz pilnu klapi.
    Es jau savu papardes ziedu esmu atradusi, bet ai cik daudzi vēl ir palikuši bešā.
    Normāls cilvēks, tas ir plašs jēdziens, un grēkojam mēs visi, katrs pa savam,problēma ir tur, ka otra acī baļķi redzam, bet savā skabargu ne.
    Elles prauls ir tas , kuram nav nekā ,arī veselīgās domāmāsānas un saprašanas.

  • -1
    Dajūsko 20.06.2020, 23:37:55

    Vai ta nebija otrādi par to skabargu cita acī un baļķi savējā. Ai, ai florence, švaka tev tā izglītībiņa. Ar kuru gan galu tos miljonus sapelnījusi, tak ne jau ar galvu...

  • -1
    Īstais 20.06.2020, 17:02:45

    Atvainojos,tas bija domāts tai krustmātei

  • -6
    Latvija pāri visām! 20.06.2020, 17:25:45

    Tieši tā - uzmācīgajiem lgtb nav nekā no veselīgas domāšanas un saprašanas. Prātā tikai izvirtība.

  • -3
    trakais oposums 20.06.2020, 21:56:39

    Ja visu laiku uzmācas geji varbūt tomēr vjadzētu mainīt uzvedību un ģērbšanās stilu? :))) Iespējams vajag arī psihiatram izstāstīt,ka lai kur ietu visur uzmācas geji,lesbietes,transvestīti,sorosoīdi,naciki,dieva zaimotāji.:)))

  • -2
    marsis 20.06.2020, 21:15:22

    Kas kādreiz bija tikums , tas tagad tiek apsmiets.. par papardes ziedu.. jā, Jāņu bērnu jau daudz dzimst, ne velti šos svētkus senatne atzīmē kā netiklības svētkus.. un daudz dažādi ar negācijām saistīti; kāpēc tik bieži saka; "'asiņainie Jāņi"" ? šie svētki nav bez upuriem...

  • -5
    krustmateflorence 21.06.2020, 17:54:11

    papardes zieds mīt katram sirdī, un tikai īstas mīlestības klātienē -tas atveras un uzzied .
    izvirtība ir visur tur -kur ir aprēķina laulība, un tur īstai mīlestībai vietas nav.
    meklējiet ,un tad savu Laimi atradīsiet, katrs savai gaumei.

  • -1
    Beshenij Karasj 21.06.2020, 23:16:51

    Pederasts atradīs papardēs hemoroīdus.

  • -5
    Latvija pāri visām! 22.06.2020, 09:53:29

    Uzmācas sabiedrībai ar savu netikumu.
    Kas cits ir praidi un nemitīgas spiediens ar prasību pielīdzināt šo netiklību laulībai?
    ASV var redzēt, ka izdābāšana visādām minoritātēm noved tikai pie masu nekārtībām. Šie vairs nevar apstāties.

  • -4
    krustmateflorence 22.06.2020, 14:56:54

    Beidziet sēdēt internetā, panēmiet t visu vajadzīgo ,un ejiet izbaudiet dabu.
    Ideāls laiks, lai nodarbotos ar mīlas rotaļām.
    Neatkarīgi no jūsu orentācijas, šis ir labākais laiks ,lai domātu pa bērna ieņemšanu.

  • -2
    janis zariņš 25.06.2020, 11:06:58

    Ķitvainazīts-labs lamuvārds.

  • -6
    krustmateflorence 29.06.2020, 18:19:50

    Beidzot Latvijas Parlaments pieņems likumu, ka Latvijā tiks oficiāli atzītas -viendzimuma pāru laulība un viss kas arto saistīts iegūs likumīgu spēku.
    Paldies Dievam, arī šai tautas daļai būs nedaudz vieglāk dzīvot.

  • -1
    Dajūsko 30.06.2020, 02:35:33

    Un tev pašai laikam arī..

  • -2
    Latvija pāri visām! 29.06.2020, 18:29:08

    Kādu idiotisku gramatisko formu tu lieto, analfabēte? Rakstīt iemācies!
    Beidzot pieņems?
    Ja pieņems, jo sliktāk Latvijai, tā kā valsts nonāks Dieva melnajā sarakstā un noliks sevi zem sodomītu lāsta.
    Pēc tam nekunkstiet par sekām, *ediņmīļi... Sekas būs..

  • -1
    Dajūsko 30.06.2020, 02:40:50

    Eu, nu beidzitet, krustmāte ir feiks, kuru kāds speciāli uzkurina, lai mēs visi pavelkamies. Debīlene vēl tā.. Lai tak iet.. mežā bekas lauzt.

  • -1
    A.n.i.t.a 30.06.2020, 06:40:32

    Krustmāte ir viņš ,vai precīzāk- transvestīts, tāpēc ņemas ar šo tēmu.

  • -1
    Tepatvien 30.06.2020, 07:38:10

    Tēmas virsraksts - Tikai Dievam lemt, ne cilvēkiem.
    Dievs jau ir izlēmis un ir to darījis zināmu cilvēkam saprotamos veidos. Un arī varavīksnei krāsas ir salicis. Var jau to krāsaino karodziņu vicināt un par mīlestību vervelēt, vai no tā mainās lietas būtība? Nu nē, taču.
    Nu tad secinājums - neaiztiec kaku, tad tā nesmirdēs.

  • -2
    krustmateflorence 30.06.2020, 09:18:59

    jā cilvēks nedomā ar galvu un ja nav lasījis gudras grāmatas un piedevām vēl dilons bankas kontā, tam nekad nesaprast līdz galam daudzas lietas,arī šo delikāto.
    te jau var redzēt pēc komentāriem, cik vairums tautas ir neizglītota.
    es vienmēr pati iestāšos pa liberālismu, es cilvēkus nešķiroju,un nēsmu rasiste.
    debīli ir tas kad civēks guļ ar visu kas ir silts,un dzīvo pret savu gribu.
    tāds šai forumā ir kurzemnieks -alkoholiķe a.n.i.t.a un pārejie kam nav ne loģiskās domāšanas ,ne arī naudas,pliki un nabagi tā arī savu dzīvi novilksiet.
    žēl ka cilvēki saldi guļ-vēl padomijas miegā... .

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: