Kur palika?

Anita | 10.01.2018, 09:30:44 | 4573

No rīta bija tēma par krāpnieku,kas nemaksā algu , vai tiešām nedrīkst cilvēki zināt "varoņus" , no kuriem jāizvairās? Varbūt tas cilvēks ir kāds pietuvinātais varai vai VB, nav saprotams. Man arī ir tieši šāds gadījums , tāpēc esmu ieinteresēta šo tēmu turpināt.

Komentāri (130)

  • -10
    krustmateflorence 17.01.2018, 16:03:50

    Nebūtu jūs Guņča tik nezolīds pret mani un vispār pret citiem,mēs varbūt sadraudzētos ,un es jūs ar laiku pataisītu par cilvēku,pat ļoti bagātu,bet jūs nemākiet uzvesties,un tādēļ mana dāsnā roka slīdēs arī jums garām.
    Variet turpināt savu apgānīšanas kampaņu -tāpat kā šeit viens,otrs,man vienalga,es tikai pasmaidīšu unpasmiešos.

  • -2
    gunča 18.01.2018, 10:34:46

    Tu,korpulentā ai.a,kā tu to domā?Ar mani vienā palātā guļot,vai pat vienā gultā?Tur tiem pārējiem pacientiem noteikti ir stipri pasliktinājies psihiskais stāvoklis,katru dienu tavus murgus klausoties.Tevi taču vajag izolēt pat no citiem muļķiem.
    "...un pasmiešos".Tas jau vien norāda uz debilismu,ja var smieties bez iemesla.
    Ieej labāk piena vannā,pēc tam pakniebies ar eskorta puisi,vai pavizinies ar limuzīnu.

  • -5
    krustmateflorence 18.01.2018, 11:29:46

    GUŅČA JUMS JĀĀRSTĒJAS... .

  • -2
    Dzērvene 18.01.2018, 17:50:44

    Zinot ka šeit apgrozās lielākoties represivas un kontrolējošās iestādes ir nožēlojami ka šādi pseido miljonāri tur atrodas.
    Jo nabadzigāka valsts būs,jo cilvēku neapmierinātība augs.Ar to tā kā būs augšām jāsamierinās.
    Jo nabadzigāka būs tauta,jo lielākā būs neapmierinātība.
    Un ir nožēlojami,ka ir tāda statistiska,ka tik un tik ir ieguvuši maznodrošinātā statusu,vēl cik tur nabaga statusu,gmi vispār ir cilvēku pazemojums manuprāt.
    Tā kā baidieties miljonari,baidieties!
    Jo nabadzigāka un bezcerigaka kļūs tautas daļa,jo jums vairāk ir jāsatraucas.
    Vienīgā cerība,ka jūs miljonāru dirsas sargās represīvās iestādes.

  • -3
    Porietis 19.01.2018, 14:59:14

    Pašam vajag darīt!
    Neviens neliedz Jums mācīties, strādāt, pelnīt, investēt, attīstīt un būt laimīgāk un apmierinātam.

    Tas tāds cilvēces netikums - būt nelaimīgam, nedarīt neko, lai lietas mainītos, tikai čīkstēt un kūdīt visus, pret tiem, kam paveicies mazliet vairāk, jo viņu galvas strādā.
    Es taču arī gribu milijonu, bet nečīkstu, ja kādam ir divi.
    Nesaprotu, kāds sakars šeit katru dienu rakstīt vienu un to pašu. Kur pazuduši kartupeļu sludinājumi un ziņas, ka tiek meklēta auklīte? Vai tiešām pašiem savas dzīves vairs nebūs, tikai politiskie notikumi, ko apspriest?

  • -2
    Dzērvene 18.01.2018, 20:21:31

    Un galvenais ir viena saujiņa ļaužu,kuri dzīvo savā pasaulē.Viņiem viss ir rožaini,puķītes smaržo,lido pa mākoņiem ,ka šī vietā ir paradīzē zemes virsū.Arī es kādreiz biju starp tiem.Kad bija spēks,veselība ,likās nu kas te nekait dzīvot.
    Bet viss plūst un viss mainās un dzīvē var notikt viss kas.
    Un izrādās ,ka tā izdomātā paradīzē ir tāda liela teātra butaforija.
    Un tie kas to teātri veido pat nezin,ka tur lejā ir cilvēki,kas cīnās par savām dzīvībām.
    Jo vienai daļai komunālie maksājumi ir nepavelkami,jo tie tik aug un aug.
    Ar visu esam eiropas līmenī,pārtika,benzīns,zāles,komunālie.Tikai ne ar algām ,tas mums tā kā mozambikā.Un izskatās ar šo politiku mums nemainīsies nekas vismaz gadus 10,būs tikai sliktāk un sliktāk.Jo augšas ir nepiebarojamas.Uzblidis,liels varas aparats,kuram nekā nav gana.

  • -5
    Dzērvene 18.01.2018, 20:49:07

    Un vispār šī tēma ir aizgājusi par sēriju stulbs un vēl stulbāks.Viens otram mēģina pierādīt ka viens ir gudrāks par otru un otrādi.
    Smieklīgi.Jums laikam tiešām nav ko darīt.Dažai labai darba vietā pavisam garlaicīgi.

  • -3
    gunča 19.01.2018, 11:04:24

    Parunāsim par ma.kām.Kā iet tavai mātei vai māsai,vai varbūt meitai?

  • -5
    Dzērvene 19.01.2018, 23:50:12

    Gunča
    Redzu ka tev liela pieredze ar mačkām.
    Tagad saprotu,bērnībā tev daudz pāri nodarīja?Un izskatās arī tagad kāds piesmej .

  • 0
    reku 20.01.2018, 12:06:41

    Kāds te sakars ar zivīm?
    Mačka=lašu mātīte!

  • 0
    krusttēvs vilhelms 19.01.2018, 23:10:12

    teica,ka naftas terminālā samazinājušās algas, kādreiz vairāk maksāja, a tagad jācīnās par Prestižu

  • 0
    Anita 20.01.2018, 05:42:35

    Nu tad beidzot kāds atcerējās , par ko bija tēma . Jā , algas "apcirpt" cenšas it visur . Vēl kaitina tas ,ka tagad darba piedāvājumu reklāmās alga tiek uzrādīta viena , bet kad piesakies ,tad pēkšņi viss mainās , ar atrunām ,ka pārbaudes laikā būs mazāk.Ir taču jau pierādījies ,ka pārbaudes laikā daudzi tiek atlaisti ,piemēram, paldies, jūs mums nederat. Jauki , cilvēks nostrādā pa lēto , cerībā saņemt ar laiku lielāku algu ,(kāda bija solīta reklāmā), un lūk, vari iet. Tā teikt - moris ir savu padarījis , moris var iet.Vai nevar kā agrāk , pārbaudes laiks viens mēnesis , pilnīgi pietiekami ,lai saprastu , der tas darbinieks vai nē , jeb darba devēji ir tik tupi ,ka nevar sagremot ,kāds tas cilvēks ir un būs . Acīmredzot , valdošie šīs izmaiņas izdarīja ,lai varētu čakarēt strādājošos, un tad brīnāmies ,ka nav kas strādā.

  • 0
    doriss 24.03.2018, 12:08:05

    Vakardienas laikrakstā ''Ventas balss'' šis pats ''uzņēmējs'' Kristaps ir šajā tēmā aprakstītais. Izrādās, ka ne tikai krāpj strādniekus, bet arī piegādā slapju malku, ko reklamē kā sausu. Secinājumus pēc šī katrs izdara pats, arī Ventas Balss!

  • 0
    doriss 24.03.2018, 12:14:24

    Savādi gan, ka Ventas Balss šo tēmu nepaceļ 1.vietā!

  • -4
    krustmateflorence 26.03.2018, 12:26:30

    Es kā miljonāre varētu nabaga uzņēmējam algot advokātu, kas droši vien viņam būs vajadzīgs!!!

  • 0
    snaiperis999 26.03.2018, 13:54:14

    Lielummānija,iedomība un nekaunīga spītība tevi ir pārņēmusi konkrēti,florence.
    Miljonāre,miesassargs,kalpone,limuzīns.Pašai nav apnicis te ļurināt par to visu,par ko tev neviens neprasa?Tev ģimene ir?Ja ir,tad ko viņi saka par šādu tavu novirzi no normas?Nebūtu brīnums ,ka viņi tevi atbalsta.Diezgan daudz vispār ir ģimenes,kur ar debilitāti sadzīvo draudzīgi.

  • -3
    krustmateflorence 04.04.2018, 15:44:58

    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: