Kur palika?

Anita | 10.01.2018, 09:30:44 | 4573

No rīta bija tēma par krāpnieku,kas nemaksā algu , vai tiešām nedrīkst cilvēki zināt "varoņus" , no kuriem jāizvairās? Varbūt tas cilvēks ir kāds pietuvinātais varai vai VB, nav saprotams. Man arī ir tieši šāds gadījums , tāpēc esmu ieinteresēta šo tēmu turpināt.

Komentāri (130)

  • -14
    krustmateflorence 13.01.2018, 17:16:48

    Jūs svētais hermani gadījumā nesiet no svētās madaras klostera izbēdzis,labāk aizej un iedzer labu konjaku,ja protams vari tādu sev atļauties,vai norauj saujā,varbūt paliks vieglāk.
    Man vienalga ko jūs te rakstiet,jūsu nelaime kā lāsts ir pārņēmusi jūsu prātus,un jums skauž ka citiem ir visa kā gana.Jūs paši sevi dzenat postā.

  • -1
    Barons 13.01.2018, 17:50:51

    Krustmat Florenc kundz
    Var manit,ka to Aminazin iedarbib tev ir izbeigties.Tad nu būt vaidzet,le Dakter kung parakst vel vien kurss.
    Vai akal būt darit tā:le Sanitār kung tā lāb stiper piesiet tev pie škonk un iedo vien ontlig Sēr špricc.Ta nebūs vairs rakstit tād muļķib pa Internett.

  • -14
    krustmateflorence 13.01.2018, 19:07:36

    BARON KUNGS,JUMS LAIKAM ARĪ PAŠVAKI AR NAUDU UN VESELĪBU,KAD TIK BIEŽI PIEMINAT SLIMNĪCAS UN PALĀTAS,VARBŪT JUMS ARĪ -BELAJA GARJAČKA???

  • -2
    Anita 14.01.2018, 07:06:50

    krustmāt, tavai zināšanai- ar galvu man viss ir kārtībā , man nekā netrūkst , esmu apģērbusies, paēdusi , siltā dzīvoklī , man apkārt ir laba ģimene , mani mājdzīvnieki , labi draugi , bet tev ar galvu gan nav labi , ja reiz esi iedomājusi sevi par miljonāri , bet lai tā būtu , taču visticamāk tu esi viena , ne tev vīra ,ne bērnu , ne mazbērnu un tik vien ir kā tava lielā nauda, dažas draudzenes ,kuras arī pie tevis turas tikai tā iemesla dēļ ,ka esi turīga , pamēģini paziņot ,ka esi bankrotējusi, tad paskaties ,cik draugu tev paliks. Es tomēr vairāk sliecos domāt ,ka esi vientuļa un ,lai kaut kā celtu savu pašapziņu, esi iedomājusies, ka esi miljonāre un tam pati arī tiešām tici.Beidz te rakstīt muļķības par to .ka kādam te skauž, ka tev ir daudz naudas - atceries , nauda nedara laimīgu , bet ļoti nomierina. Tad nu esi mierīga .

  • -16
    arcus 14.01.2018, 09:50:27

    Kāpēc nepiemini Baronu? Vai viņam ar galvu viss kārtībā? Vai arī Tu domā, ka viņš ir barons? Krustmāte jau nav vienīgā tāda, bet Tu kritizē tos, kas domā citādi nekā Tu.

  • -2
    Anita 14.01.2018, 11:26:43

    arcus- kas attiecas uz Baronu , tad tas ir vairāk kā humors un viņš nevienu te ne necenšas aizskart , nekladzina ,ka būtu patiesi barons , tā ka pret viņu nav pretenziju. Bet vajag jau arī krustmateflorencei kādu aizstāvi ,tā ka labi vien ir.

  • -2
    Barons 14.01.2018, 12:54:27

    Anit kundz.
    To man Titul un Cilt Kōk ir būt iekš labāko kārtib.To dokument ir glabat iekš Vāczem,le zinat.Man senč ir būt no diu sen Dzimt-von Wolff un von Ungern-Sternberg.Bet man neir vaidzib kater dien pa to slaven izcelsm adgādinat iekš Forum.

  • -11
    arcus 14.01.2018, 20:34:26

    Anita, kur tu manā vienīgajā komentārā redzi, ka aizstāvu t.s. krustmāti.

  • -12
    arcus 15.01.2018, 09:00:25

    Es uzdevu jautājumu.

  • -1
    Anita 15.01.2018, 09:32:46

    Nu gluži jau aizstāvības runa tā nebija , bet labākā aizstāvēšanās ir uzbrukums, tāpēc arī uzbruki ,izrādot man par Baronu. Baroni mēs varam būt jebkurš , jo daudzu asinīs ir kāda daļa no vācu baroniem,( tīri latvieši jau diez vai esam) , bet lai sevi pozicionētu kā miljonāri ,gan vajag kādu ticamu pamatojumu. Nu tagad esmu tev atbildējusi???

  • -10
    arcus 15.01.2018, 13:09:39

    Neatbildēji gan! Kādā veidā es uzbruku??? Ar kuru vārdu, ar kuru teikumu??? Vai uzdotais jautājums par diviem identiskiem komentētājiem (viens no sevis iztēlojas miljonāri, otrs baronu, taču tavuprāt viens ir labs un gudrs, bet otrs ne visai, ja neteiktu vairāk). Par vācu asinīm taisnība! Arī man tādas ir, bet tāpēc man nenāk prātā izlikties par baronu. Neuzskatu to par humoru (ne krustmāti, ne baronu), bet gan par ne visai adekvātiem komentētājiem, kas citādi nevar izpausties, kā tikai rakstot muļķības.

  • -1
    Anita 15.01.2018, 15:24:04

    Nav mans pienākums tev visu laiku skaidrot, bet florencei uzkritu vairāk tāpēc ,ka viņa man cenšas visu laiku kaut ko aizrādīt un arī VB ieteikt mani nepielaist pie komentēšanas , bet Barons nav man neko izdarījis , teiksim, tāda sava veida atriebība iedomātajai miljonārei.Netaisos nevienam izdabāt , ko tajā brīdī domāju , to arī izsaku,nepatīk- nelasi.

  • -15
    krustmateflorence 14.01.2018, 09:20:05

    ANITAS ,JUMS LAIKAM UZNĀKUSI IR GRIBĒŠANA,UN NORMĀLU VĪRIETI DABŪT NESPĒJ.
    PAR MANI NEUZTRAUCIES,ES PAR NAUDU VARU NOPIRKT VISU,ARĪ SEV ESKORTA PUISI.

  • -3
    Anita 14.01.2018, 11:22:44

    Krustmāte , tu izrādās vēl piedevām esi rupja , nevienam par brīvu nevajadzīga ,ka vari sev tikai dabūt pērkamu vīrieti t.i. alfonsu, būtu labāk paklusējusi , es ,atšķirībā no tevis , esmu laimīgi precējusies un nekad nav bijis vajadzības meklēt ko citu ,jo ir vīrs, bet tevis man paliek žēl, miljonāres kundze!

  • -14
    krustmateflorence 14.01.2018, 11:05:03

    MARGRIETA,JŪS LAIKAM PA DAUDZ DZERIET ALKOHOLU,JA TĀ IZSAKATIES... .

  • -14
    krustmateflorence 14.01.2018, 17:00:46

    Man drīz atkal vajadzēs jaunu kalponi,bet grūti būs atrast,Ventspils pilna ar vēja slotām un nepieklājīgām būtnēm.
    Anitas kundze-neveŗtējiet to, ko jūs vispār nepazīstat,es gan ja būtu vīrietis,diezin vai dzīvotu kopā,jo jūs esiet regulatore,neapskaužu jūsu vīru.
    Un par mani neuztraucaties,visu kas par naudu pērkams,varu mierīgi nopirkt.
    Labi .šodien pietiek negāciju lasīt,iešu pieņemt relaksējošu piena vannu un pēc tam, uz ik vakara masāžu.Laimīgi.

  • -2
    gunča 15.01.2018, 15:49:18

    Aizbrauc labāk pie Akuma un ieej vircas vannā.

  • -1
    Anita 15.01.2018, 06:05:01

    Visticamāk , ka krustmāte ir krusttēvs un savu izvēlēto lomu tēlo visai labi.Iespējams,ka kāds teātris ir pazaudējis labu aktieri, ja vien viņš nav transvestīts,tiem patīk iemiesoties sieviešu lomās.

  • -13
    keda 15.01.2018, 09:42:34

    Un ir aizdomas, ka Anita ir Novadnieks/Gunča :) Nu, vismaz sabiedrotie viņi ir.

    P.S. Krustmāte un Barons varētu būt no blakus palātām, bet ar viņiem forums ir interesantāks :D

  • -2
    Nah Nahs. 15.01.2018, 12:47:26

    kedai.
    Barons un krustmāte varētu būt no blakus nodaļām,ne palātām.
    Bet Tu esi no lembergistu kliķes.

  • -11
    keda 15.01.2018, 14:23:27

    :D ārkārtīgi svarīgs paziņojs :D Sajuties revolucionārs vai kas? :D

  • -2
    Anita 15.01.2018, 11:09:46

    Labi ,ka nepieskaitīji mani kā trešo psihenes pacientu . Aizdomīgs ir daudz kas šajā zemē , bet šeit nu tavas aizdomas ir pilnīgi bez pamata, nenoliedzu , daudz kur man ir līdzīgi uzskati ,bet tik pat daudzās lietās tam ,ko tu sauc par Novadnieku/Gunču, es galīgi nepiekrītu . Varētu būt vienā partijā ar viņu,( ja tāda veidotos) bet ne jau viņš pats , pilnīgi garām, tev par nožēlu vai par laimi.

  • -12
    keda 15.01.2018, 11:17:22

    Nu tad vismaz par to sabiedroto būšanu trāpīju :)

  • -12
    krustmateflorence 15.01.2018, 13:19:23

    Tik tiešām var redzēt ka jums Anita jāvēršas pie mediķiem pēc palīdzības.
    Neko saprātīgu komentāros uzrakstīt nespējat,kā tikai savas debīlības... .

  • -3
    gunča 15.01.2018, 14:22:13

    Vai tik tu,florence,neesi arī keda?Tev simpatizē Ventspils galvenais bandīts un kedai arī.Abas jūs tādas jocīgas.Vai vienā palātā?Un kurā pilsētā?

  • -10
    keda 15.01.2018, 14:25:03

    Tu tak esi sekluma kalngals :D Neko jaunu izdomāt nevari, tikai rejies pretī :D

  • -1
    gunča 15.01.2018, 15:07:53

    Nevajag izaicināt.Vau vau vau!

  • -2
    Anita 15.01.2018, 15:28:00

    Krustmātei laikam vakardienas piena vanna bijusi saskābusi vai masieris švaks, ka vēl šodien nevar rimties - bubina un bubina , jeb par to vīrieti- trasvestītu esmu trāpījusi? Tu labāk iedzer savu dārgo konjaku un nomierinies.

  • -2
    gunča 15.01.2018, 15:44:49

    florencei ir,avot jums nav.Kā skauž,kā skauž.

  • -9
    krustmateflorence 15.01.2018, 18:17:32

    Jāmācās ,jāmācās un vēlreiz jāmācās kā uzvesties zolīdi jums guņča-bet jums Anita jājiet pie psihaloga risināt savas samilzušās problēmas.
    Jūs nefiltrējat ko rakstiet un domājat,jūsu komentāri -keda -Anita-un Gunča-ir totāls sviests... .

  • -1
    Anita 15.01.2018, 18:42:02

    Nevajag jau visus mērīt pēc sevis. Man nav nekādu problēmu ,viss ir vislabākajā kārtībā, tā kā velti tu te bubini, nekas nevienam te neskauž un kas gan ir tas ,kas te kādam skauž , vai tā tava neesošā nauda , piena vanna, pērkami vīrieši ,kuri ir ar tevi tikai naudas dēļ, nekā tāda ,ko būtu vērts apskaust tev nav. Ne jau visi ilgojas pēc milzu naudas un tev jau nu vajadzētu saprast ,ka tieši tu esi pārdevusies velnam , jo tas savējiem nodrošina lielu naudu , bet atņem visu citu , kas par naudu nav dabūjams -veselību , mīlestību un laimi.

  • -2
    gunča 16.01.2018, 13:03:27

    florence gan filtrē ko raksta,Tas tavs filtrs,kukūkrustmāte,ir galīgi aizsērējis,un tik tiešām nefiltrē.Bet varbūt tev tāda filtra nemaz nav jau no dzimšanas?

  • -10
    krustmateflorence 15.01.2018, 18:23:05

    Jums visiem skauž ,kad mēs esam milijonāri,jūs esat pārdevušies velnam.

  • 0
    krusttēvs vilhelms 16.01.2018, 01:03:57

    Personas,kuras darbojušās LKP pēc 1991.g 13.janv. mūsdienās Latvijā lLIEGTS piedalīties saeimas un pašvaldību vēlēšanās,kuri nav Latvijas pilsoņi nav atļauta naturalizēšanās. ŠIE liegumi vairākārt apstrīdēti Latvijas Konstitucionālā tiesā (Ždanoka pret Latvijas Republiku), taču nesekmīgi.
    Bet kas ir miljonārs? vadoties no miljonāra, filozofa, NLP trenera Maikla Holla pieredzes un apmācību sistēmas. Pirmais no šiem posmiem – savas domāšanas sakārtošana, uzskatu revīzija, prasme kontrolēt savas emocijas utt., Lai piesaistītu naudas plūsmu savai dzīvei, ir jāsakārto iekšējā pasaule, jāiemācās kontrolēt personīgās domas un uzskatus par naudu un labklājību, jāizprot, cik ārkārtīgi liela loma ir mūsu domāšanai. Spējas- piemīt ģeniālas idejas, protu labi komunicēt ar cilvēkiem, utt.

  • -8
    krustmateflorence 16.01.2018, 11:47:54

    Vajadzēja jums Anitas k-dze vairāk iet un mācīties ,tad nebūtu jāčīkst ,kad trūkst naudas,un nebūtu jāapskauž mūs bagātos.

  • -2
    gunča 16.01.2018, 12:58:24

    Tu ko neteiksi,skolotā atradusies.Kāda tad tev, "miljonāre",tā izglītība?Nepabeigta palīgskola,kuras malkas šķūnī, tīnenes vecumā zaudēji nevainību?Tālākā izglītošanās laikam bija pa psih.slimnīcu palātām.
    Par to čīkstēšanu un apskaušanu.Kurš te ir čīkstējis un apskaudis?Un kādus jūs?Tu esi vienīgā,kura te fleitē par kaut kādiem miljoniem.
    Varbūt tik tiešām tu esi arī keda?Tikai miljonāre var atļauties zelta kedu.
    Kā skauž,kā skauž!

  • -1
    Anita 16.01.2018, 16:06:19

    Miljonāres kundze, pietiks te bubināt , man ar izglītību viss o.k. , nav man naudas trūkuma , iztieku labi ,jo protu darīt daudz ko . Bet tu , kā izskatās proti tikai reklamēt savu bagātību un bļaut ,ka kādam tas viss skauž, fui , nokaunies, ja zini, kas tas kauns ir.

  • -9
    krustmateflorence 16.01.2018, 16:18:19

    Es 17gadus studēju Amērikā,un pēctam ilgi un smagi strādāju,tādā ceļā savus milijonus nopelniju.
    Mācaties un strādājat un viss būs arī jums.

  • -7
    keda 16.01.2018, 16:23:46

    Tad tu ir Bondars? :D

  • 0
    gunča 17.01.2018, 15:16:28

    Kura Latvijas psihslimnīca tagad ir Amerika?Viena jau laikam ir.Tad pārējās varētu būt citu kontinentu vārdos?Piemēram,Ģintermuiža ir Austrālija.Liepājā varētu būt Āzija.Daugavpilī Āfrika.
    florence,tev kā miljonārei vajadzētu visus Latvijas kontinentus apmeklēt ilgstošās ekskursijās.Neaizmirsti arī Antarktīdu Strenčos.

  • -1
    Es 17.01.2018, 17:51:56

    Vai tā Amerika gadījumā neatrodas Aknīstē?

  • -5
    krustmateflorence 16.01.2018, 18:17:40

    Jūs Anitas kundze spriežat tā ,it kā jums būtu 4.klašu izglītība,un man nekas nevienam nav jāreklamē un jāpierāda,es labprāt uz ielas vairāk redzētu turīgus un bagātus cilvēkus,nevis to,kas ir ikdienā redzams.
    Guņča un keda man liekas ir pāris,jo kā redzu domājat līdzīgi,lai jums abiem veicas.

  • -1
    Anita 16.01.2018, 18:45:18

    Laikam jau tu nekad nebeigsi! Kurš vispār te lika reklamēties kā miljonārei , un forums jau nu nav tā vieta ,kur to darīt .Vai nav tā kā pazemojoši diskutēt ar nabaga plebejiem ,kam tik vien ir kā skaudība par to ,ka kādam ir kas vairāk. Interesanti ir arī tas, ka daudzos savos komentāros esi nonākusi pretrunās ,kas nozīmē tikai to ,ka pamatīgi esi samelojusies . Tas jau arī būtu nieks , bet censties citus pazemot un noniecināt gan galīgi nepiedien miljonārei . Ja mēs tiktos , tev droši vien nebūtu neviena izglītības diploma , ko likt pretī maniem . Manis pēc vari palikt pie pārliecības par manu 4 klašu izglītību , jo kā saka , uz muļķiem jau neapvainojas.Vēl viena nianse - ja miljonus būtu nopelnījusi ,tad kā lielais retums -godīga miljonāre , neplātītos ar to un ar naudu arī nešķiestos , jo tā dara tikai tie ,kam nauda viegli nāk un kas to nenopelna , bet saņem un vairumā gadījumos -negodīgi. Lai tev veicas !!!

  • -1
    krusttēvs vilhelms 16.01.2018, 21:29:06

    KĀ MEŽĀ SAUC TĀ ATSKAN

  • -4
    keda 16.01.2018, 21:58:23

    Nesaprotu, kas ir rēcīgāk: krustmāte, kas tēlo nez ko, vai cilvēki, kas uz viņu nopietni pavelkas :D

  • -5
    Unigunde 16.01.2018, 22:56:10

    Noteikti tie,kuri pavelkas. :D Sēdēt forumos un tērēt savu laiku tik daudz bezjēdzīgai rakstīšanai, tas jau ir smieklīgi.

  • -9
    krustmateflorence 17.01.2018, 12:46:03

    Var redzēt cik maz jums visiem prāta-Guņča-Anita-un keda-un svētais hermanis pie visa tā vēl klāt,labāk ejiet ārā sniegu tīrīt,un pie viena savām smadzenēm piekļūs svaigs gais.

  • -6
    keda 17.01.2018, 12:55:39

    ejam kopā sniega bābu savelt, m?

  • -2
    gunča 17.01.2018, 14:41:57

    Pati notīri sniegu psihslimnīcas pagalmā,lai brīvstaigājoši nenokrīt.Protams,ja pati esi brīvstaigājoša.Es tevi nelaistu ārā staigāt,jo ar tavu personības dalīšanos tu esi bīstama sabiedrībai,Iedomāsies vēl sevi par kanibālu ar personas neaizskaramību.Mums jau tā valstī cilvēku maz.Vai sāksi sevi uzskatīt par ceļu policistu un plātīsies uz ielas,tādējādi apdraudot situāciju satiksmē.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: