Ai, ai, ai, Lemberg !

Ena | 04.09.2017, 21:23:06 | 3169

http://www.delfi.lv/news/national/criminal/tiesa-lembergam-treso-reizi-piemero-380-eiro-sodu-par-izvairisanos-sniegt-liecibas-pec-butibas.d?id=49208417

Komentāri (47)

  • -7
    Latvija pāri visām! 08.09.2017, 14:18:08

    Patiesībā jau katrs neticīgais ticību tulko pa savam.
    Skaties, pārdzimsi vēl par kukaini...

  • 0
    Anita 08.09.2017, 15:14:47

    Kurš tev teica ,ka esmu neticīga , tikai jautājums ir ,kam ticēt, un kam ar skaidru prātu noticēt ir grūti , un par kukaini arī nebūt nebaidītos pārdzimt , bet jāapbēdina tevi , cilvēks uz mūžīgiem laikiem pārdzims par cilvēku ,tikai ar to starpību ,ka vari būt gan vīrietis ,gan sieviete ,( par nekatro dzimti nerunāsim).

  • -7
    Latvija pāri visām! 08.09.2017, 18:06:18

    Lai arī erzacreliģiju ar reinkarnācijas elementiem esi sev izdomājusi, tā vēl tevi nepadara par ticīgu.
    Starp citu, hinduistiem, no kuriem nošpikoji reinkarnāciju, var pārmiesoties par da jebko.
    Tev tāds atvieglotais Rietumu variants - ka tik par cilvēku:)

  • 0
    Anita 09.09.2017, 06:29:48

    Ticīgi ir visi , jo katrs tic kaut kam , bet tavuprāt , ticīgs ir tikai tas , kas tic Jēzum. Vispār , kad nonāksi TUR ,tad arī tiksi pie skaidrības un , redzi , hinduisti un budisti ir vislabākie ticīgie , tiem nav vajadzīgas svešas asinis ,lai pierādītu savas ticības spēku ,kā tas ir ar kristiešiem un musulmaņiem , vieni ar krustu un zobenu ,otri ar citu cilvēku spridzināšanu un citāda veida slepkavošanu grib pierādīt sava dieva vai allaha varenību , bet patiesībā ir tikai viens Dievs un to mums vaigā neredzēt , pārējie visi ir tikai cilvēku izdomājumi , ne velti tik daudz reliģiju uz pasaules . Tici kam vēlies , bet es ticēšu tam ,kam es vēlos un , vispār , sākumā tēma bija par vienu nelietīgu zagli ,kurš iesēdies ne tajā krēslā un izzog valsti nekaunīgā veidā .

  • -1
    Ena 09.09.2017, 16:01:27

    Līdz Latvijai šī ziņa laikam vēl nav nonākusi, tāpēc atļaušos to pasniegt Tev es. Pašlaik Birmā budisti masveidā slepkavo musulmaņus.
    Te vari pakatīties
    https://www.theguardian.com/world/rohingya

  • -6
    Latvija pāri visām! 09.09.2017, 09:27:37

    Šī vārda patiesajā nozīmē visi nav ticīgi.
    Jo, kas tic un top kristīts, taps izglābts.
    Dievs akceptē kā ticību Viņam tikai tādu ticību, kas seko Viņa paša sevis Atklāsmei praviešiem un apustuļiem, kas aprakstīta Bībelē - proti, ticību Dievam - Tēvam un Dēlam un Svētajam Garam.
    Tā kā, ja tev nebūs šāda ticība, TUR nenonāksi.

  • -3
    Ena 09.09.2017, 16:09:08

    Jebkura reliģija ir slikta, jo dala cilvēkus pēc aplama principa - ticīgajos un neticīgajos. Jādala būtu labajos un sliktajos. Visstulbākais, ka paši cilvēki tās reliģijas ir IZDOMĀJUŠI , paši tām tic un galina viens otru dēļ savām stulbajām pasakām.

  • -2
    Latvija pāri visām! 09.09.2017, 22:55:32

    Nu, bezdievība jeb ateisms arī ir reliģija, kas ne-tic Dievam un vēsturē šie ir slaktējuši cilvēkus uz velna paraušanu vairāk nekā visas reliģijas kopā.

    Par cilvēku dalījumu tu smagi maldies, jo dalījums - labajos un sliktajos jau nav atcelts.

    Tāpēc ka ticīgs, tomēr slikts cilvēks, ir nonsenss saskaņā ar kristīgo ticību. Vnk liekulis un melis.
    Kas tad ir labs cilvēks?
    Vai ne tas, kas pilda Dieva baušļus un mīl līdzcilvēkus?
    Labs, bet neticīgs cilvēks saņem laicīgu uzslavu no līdzcilvēkiem, bet labs un ticīgs cilvēks saņem uzslavu no Dieva mūžībā.

  • -2
    Latvija pāri visām! 09.09.2017, 22:59:41

    Un, vispār, pamēģini izdomāt krustā pienaglotu Dievu!
    Nekas nesanāks, jo maksimums uz ko cilvēks ir spējīgs,
    ir izdomāt tādu zvaigžņu karu tipa Zevu zibeņmeti ar visiem cilvēku stiķiem un niķiem.

  • -2
    Ena 10.09.2017, 19:36:54

    Viena no pretīgākajām lietām kristietībā - grēksūdze un grēku atlaišana. Manuprāt, tā padara mācītāju par noziegumu līdzdalībnieku, piesedzēju un vienlaikus dieva lomas tēlotāju, vai. Zodz, laupi, slepkavo, tad izsūdzi grēkus, pasaki, ka nožēlo un staigā tīrs un nevainīgs tālāk.
    Man nav nekas jāizdomā, jo man nav vajazīgs nekāds mistisks soģis vai glābējs, jo viss, ko esmu izdarījusi, ir mans.Gan labais, gan sliktais. Un mana sirdsapziņa ir labākais soģis. Tā grēkus neatlaiž, bet arī pēc 20 un 30 gadiem par tiem atgādina.

  • -2
    Ena 10.09.2017, 19:46:29

    http://www.independent.co.uk/news/world/europe/ireland-baby-remains-tuam-galway-home-unmarried-mothers-deaths-abortion-a7609486.html

    http://www.msn.com/en-gb/news/world/bodies-of-hundreds-of-children-buried-in-mass-grave-in-lanarkshire/ar-AArBXc1?ocid=spartanntp

    Lūk, ko darījuši katoļi Īrijā un Skotijā. Ar dieva palīgu...

  • -1
    Ena 10.09.2017, 20:23:44

    Nez, tas - licējs ir katolis, baptists vai luterānis ? He, he, he...

  • -4
    Latvija pāri visām! 11.09.2017, 11:33:38

    Grēksūdze un grēku piedošana ir vislabākā lieta kristietībā.

    Jo tieši grēka dēļ svētajam Dievam ir jāsoda grēcīgais cilvēks.
    Dievs to nemaz nevēlas, jo savas radības mīl.
    Un, kad nu Dieva Dēla Kristus upura dēļ piedošana ir pieejama, tad grēciniekam p a t i e s i nožēlojot grēkus, tā tiek dāvāta.
    Un tai seko arī dzīvesveida izmaiņa uz labo pusi.

    Cilvēki, kas maz ko saprot no ticības, vienmēr šo lietu primitivizē - tad jau varot grēkot tik tālāk un tā tālāk, kam ar realitāti maz sakara.
    Jo, ja kāds ļaunprātīgi izmanto piedošanu, domādams, ka grēku piedošana nozīmē iespēju turpināt ļaundarības, tas smagi pieviļas un rūgti maldās.

    Tomēr, ja kāds citu grēkošanas dēļ noraida grēku piedošanu sev,
    tas savas paštaisnības dēļ pats sevi pazudina.
    Jo neviens nav pietiekami labs un taisns Dieva svētuma priekšā.

  • 0
    Pelēkais akmens 11.09.2017, 11:56:20

    No tēmas par Lembergu, dialogs pārvērties par bībeles apspriešanu. Taisni smiekli nāk...

  • -1
    Ena 12.09.2017, 00:39:27

    Nu, bet.. vai tad ventspilniekiem Lembergs nav dievs ?

  • 0
    Āmen 12.09.2017, 12:07:01

    Kurzemnieks ar saviem reliģijas mēsliem visur piesmirdina gaisu.

  • -3
    Latvija pāri visām! 12.09.2017, 14:00:53

    Dieva pasaulīti gan piesmirdini tu, bezdievi ar saviem mēsliem.

  • 0
    Anita 13.09.2017, 06:13:29

    Kā tad paliek ar šīs tēmas galveno varoni? Nebija taču sākumā runa par Dievu , bet gan par vienu citu ,kurš sevi par tādu uzskata.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: