Maz pamazām jaunais gads uzņem savus apgriezienus. Ziemas spelgonis, aukstums, ar kuru šobrīd nākas sadzīvot, arvien uzstāda rekordus, kādus Latvija nav piedzīvojusi jau krietnu laiku.

Pārmaiņas notiek ne tikai dabā, bet arī iedzīvotāju ikdienas dzīvē, jo, kā jau ierasts, katrs jaunais gads atnāk ar savām izmaiņām ļoti daudzās jomās – 31. decembrī esam dzīvojuši ar vieniem noteikumiem, bet 1. janvāris kā triku meistars sarūpē jaunus.

Līdz pagājušā gada 31. decembrim pietiekami aktīvi informējām lasītājus, ka izmaiņas no jaunā gada piedzīvo arī Ventas Balss. No šī gada avīze iznāk divas reizes nedēļā – otrdienās un piektdienās, nemainot avīzes apjomu, tikai iznākšanas biežumu. Un, lai arī šķietami likās, ka esam pietiekami daudz par to iepriekš stāstījuši, tomēr redakcijā atskan to lasītāju zvani, kuri ir sarūgtināti par šo faktu, dusmojas, atļaujas izteikt skarbus vārdus, par kuriem pēc tam ir kauns un vēlme lūgt piedošanu. Dzīvojam lielu un nozīmīgu pārmaiņu laikā, un šīs pārmaiņas skar itin visus. Ir jāiemācās šīs pārmaiņas pieņemt, nevis tikai spuroties un iestāties pret tām. Ir lietas, kas ir krietni spēcīgākas par mums – nu kaut vai tas pats sals. Varam jau dusmoties uz to, bārties, apsaukt sliktiem vārdiem, bet situācija taču no tā nemainās. Izveidojušies apstākļi nereti jācenšas pavērst sev par labu. Vienlaikus vēlamies paust pateicību visiem tiem lasītājiem, visiem tiem abonentiem, kas Ventas Balsi joprojām izvēlējušies kā savējo šim gadam – vai uz mēnesi, uz trim vai uz citu, ilgāku laika periodu. Paldies, lasītāji, par šādu uzticēšanos – Ventas Balss kolektīvs to ļoti novērtē. Paldies par to, ka šajā plašajā un ātrajā informatīvajā laikā, kad ziņas un jaunumi ir pieejami burtiski uz katra stūra, katru mīļu brīdi, jums ir svarīgi, ka jūsu pastkastēs nonāk vietējais laikraksts. Starp citu, kāds no avīzes regulārajiem lasītājiem atzīmēja, ka, iznākot retāk, kļūstam arvien īpašāki, līdz ar to vēl vairāk gaidīti. Paldies par tādiem vārdiem! Jāatzīst, arī ikviens avīzes lasītājs kļūst unikāls, ik reizi piedzīvojot satikšanos ar laikraksta jauno numuru!

Esam atvērti Jūsu vērtējumam, ieteikumiem un, protams, arī kritikai, kas nereti ir gana motivējoša, lai pamanītu detaļas, kas, iespējams, ikdienas gaitās ir paslīdējušas garām. Ventas Balss kolektīvs, kas, starp citu, var lepoties ar to, ka ir gados jauns, lieliski apzinās, ka laika ziņā avīze noteikti nevar konkurēt ar sociālajiem tīkliem, dažādām interneta ziņu platformām, bet tā var nodrošināt emocijas un sajūtas, informāciju, kas nepaslīd garām kā ātra ziņu sleja, kuru pēc mirkļa jau pārklāj nākamā ziņa. Varam veidot avīzes saturu tā, lai tas kļūtu par ilgtspējīgu un noderīgu projektu, lai vajadzīgā saruna, stāstījums, kas nodrukāti avīžu slejās, nekur nepazustu un būtu pieejami vienmēr.

Lai visiem laimīgs un veselīgs jaunais gads! Paldies par izvēli būt kopā ar mums šogad! Ķeramies pie rakstīšanas un informēšanas.

Komentāri (0)

  • 0
    Evgueni Romachkine 15.01.2024, 22:09:09

    Безобразно, когда размещая комментарий, получаешь полную чепуху. Кому нкжна таквя заказная газета, наверное только Лембергу...

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: