Ventas Balss, 24. septembris, 2020

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

FK Ventspils vārtsargs Delī Alampasu izsaukts uz Nigērijas izlasi, kas oktobra sākumā Austrijā aizvadīs pārbaudes spēles ar Kotdivuāras un Tunisijas izlasēm.

Ventspils Biznesa atbalsta centrs palīdz satikties potenciālajiem darbiniekiem ar darba devējiem. Šogad centra organizētajos kursos 56 cilvēki pārkvalificējās jeb tika apmācīti IKT un citās specialitātēs. Uzņēmumi tika pie vajadzīgajiem speciālistiem.

Pakāpeniski tiek sakārtots padomju armijas mantojums Ganību un Riņķa ielas stūrī. Divi no četriem lielajiem graustiem sāk iegūt mūsdienīgas aprises.

Rīt visā Latvijā sāksies Eiropas kultūras mantojuma dienas, kas šogad tiks veltītas būvkultūras tēmai. Ventspilī pasākumi notiks par godu Ostas ielas attīstībai, Pārventas bibliotēkai un Smiltnieku mājai.

Jau nākamās nedēļas beigās tiks aizvadīti pirmie mači basketbola Nacionālajā līgā, kā no šīs sezonas sauks Latvijas Basketbola līgas otro divīziju, turklāt pirmās kārtas mačs paredzēts arī Ventspilī.

Kāds ventspilnieks mēģinājis izvairīties no 290 eiro maksāšanas par medicīnisko pārbaudi, jo viņš narkotiskās vielas esot lietojis ārpus Latvijas.

Ventas Balss arhīvs

30. oktobris
29. oktobris
28. oktobris
27. oktobris
23. oktobris
22. oktobris
21. oktobris
20. oktobris