Ventas Balss, 5. septembris, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ventspils Piedzīvojumu parka teritorijā atrodas viena no modernākajām BMX trasēm Latvijā, kas šajā sezonā piedzīvojusi kvalitatīvas pārmaiņas. Tās būtiski neietekmēja braukšanas kvalitāti, toties jauno braucēju un viņu treneru sadzīvi gan.

Cietumā būs jādodas kādam narkomānam, kurš vairākās vietās – automašīnā, garāžā un dzīvesvietā – glabāja narkotiskās vielas lielā apmērā.

Septembrī pirmo reizi notiks Latvijas Ainavu arhitektūras balvas pasniegšanas ceremonija. Uz balvu pretendē vairāki objekti un notikumi Ventspilī, kā arī pilsētas pašvaldība.

Neskatoties uz to, ka Piltenes–Zlēku ceļu klāj mazizturīgs segums un ka ir noteikts transportlīdzekļu masas ierobežojums – 10 tonnas –, to aktīvi izmanto smagais kravas transports. Tā tiek veicināta defektu rašanās.

Sieviešu biedrības Spārni organizētā Pagastu diena pilsētā norisinājās jau 17. reizi, taču pirmoreiz jaunā vietā – Reņķa dārzā. Pasākuma apmeklētājus, kā allaž, lutināja brīnišķīgi laika apstākļi, visi bija aicināti novērtēt lauku cilvēku čaklumu, priecāties par dziesmām un dejām, iegādāties lauku labumus un izgaršot saimnieču gatavotos kārumus.

Patīkamu pārsteigumu jaunā mācību gada ieskaņā piedzīvoja puiši, kuri šā gada aprīlī guva atzinību zēnu mājturības olimpiādē, taču netika sveikti kopā ar citiem olimpiāžu laureātiem.

Ventas Balss arhīvs

6. decembris
5. decembris
4. decembris
3. decembris
2. decembris
29. novembris
28. novembris
27. novembris