Ventas Balss, 3. septembris, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ar priecīgiem satikšanās mirkļiem, veiksmes vēlējumiem un apņemšanos labi mācīties iesācies jaunais 2019./2020. mācību gads. Vakar pilsētas un novada skolās, tāpat kā citviet Latvijā, norisinājās svinīgie Zinību dienas pasākumi.

Eiropas kausa izcīņā 3x3 basketbolā negaidīti ātri cīņu beidza Latvijas vīriešu izlase ar Kārli Lasmani sastāvā, bet dāmu kvartets, kurā spēlēja arī ventspilniece Ieva Kūlīte, pamanījās tikt pie bronzas medaļas.

Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (LNB) skatāma izstāde Neredzamā bibliotēka, kurā nozīmīga loma ir Popes muižas vēsturiskajai kolekcijai.

Ventspils un visas Virslīgas rezultatīvākais futbolists Tosins Aijeguns nodrošināja komandai svarīgu uzvaru ceturtā apļa ievadā, gūstot vienīgos vārtus mačā ar Spartaku, turklāt jau drīzumā uzbrucēju gaida pārcelšanās uz Šveices augstāko līgu.

Ventspils brīvostas zemes nomnieks – Jahtu ostas apsaimniekotājs SIA New Yacht Marina – ir panācis, ka Ventspils Jahtu ostas vārds tiek daudzināts Eiropā un pasaulē. Patlaban Ventspils Jahtu osta piedzīvo vērienīgas pārmaiņas – pilnā sparā turpinās ostas infrastruktūras pārbūve un teritorijas labiekārtošanas darbi.

Ventas Balss arhīvs

6. decembris
5. decembris
4. decembris
3. decembris
2. decembris
29. novembris
28. novembris
27. novembris