Ventas Balss, 9. jūlijs, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ideja par četru jaudīgu vēja ģeneratoru uzstādīšanu Popes pagasta teritorijā raisījusi interešu sadursmi starp uzņēmējiem, toskait SIA Jaunpope, un iedzīvotājiem, kas aktīvi iestājušies par unikālās dabas ainavas aizsardzību, kas iekļauta Latvijas ainavu dārgumu sarakstā. Briestošā skandāla ēnā nonākušas ietekmīgas Ventspils novada personas.

XV reizi Ventspilī notika Baltkrievu kultūras dienas No Līgo līdz Kupalai. Jubilejas festivāls šogad noritēja tieši tajās dienās, kad austrumu baltkrievi svin senos Kupalas svētkus.

Vasara ir laiks, kad daudzviet notiek pilsētu un novadu svētki, festivāli un citi masu pasākumi, kuros nereti policija fiksē dažādus negadījumus, pārkāpumus, kā arī iesaistās apmeklētāju starpā izcēlušos konfliktsituāciju risināšanā.

Otro uzvaru pēc kārtas Virslīgas čempionātā izcīnījuši FK Ventspils futbolisti, turklāt atkal mača izskaņā panākumu nodrošināja nesen komandu papildinājušā Daniila Ulimbaševa vārtu guvums.

Uz tiesas sola nonācis vīrietis, kurš kā samaksu par padarītajiem remontdarbiem saņēmis kārtējo narkotiku devu. Notiesāta arī kāda rūdīta narkomāne.

Izvērtējot dokumentāciju un apskatot objektu klātienē, Būvniecības valsts kontroles biroja eksperti pieņēmuši ekspluatācijā Mūzikas vidusskolas un koncertzāles ēku.

Jūlija pirmā nedēļa noslēdzās ar lauztiem un ar saknēm izgāztiem kokiem. Sinoptiķi prognozē, ka arī šonedēļ saglabāsies vējains un vēss laiks.

Ventas Balss arhīvs

20. novembris
19. novembris
15. novembris
14. novembris
13. novembris
12. novembris
11. novembris
8. novembris