Ventas Balss, 8. jūlijs, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Nesen tirdzniecības centrā Tobago radies konflikts starp kādu divu bērnu māmiņu un apsardzes darbinieku, kurš aizrādījis, ka iepirkumu ratos bērnu pārvadāt nedrīkst.

Valsts vides dienesta ģenerāldirektore Elita Baklāne-Ansberga aizvadījusi pirmo darba sanāksmi Ventspilī par ekoloģisko problēmu risināšanu ostas pilsētās. Sanāksmē piedalījās Ventspils, Rīgas un Liepājas pārstāvji. Gaisa piesārņojuma mazināšana ir izvirzīta par vienu no Valsts vides dienesta prioritātēm šim gadam. Ostas pilsētu reģionālo pārvalžu pārstāvji dalījās pieredzē un vienojās par vienotas pieejas izstrādi problēmu risināšanai.

Vasara ir ideāli piemērota ceļošanai. Šis ir laiks, kad paši dodamies apskatīt tuvas un tālas zemes, un arī pie mums ierodas tūristi.

Novada pašvaldība pamazām atbrīvojas no tai piederošajiem dzīvokļiem, to gan atsavinot dzīvokļu īrniekiem, gan rīkojot izsoles.

Ogu raža šogad Latvijā kopumā būs padevusies sliktāka nekā pērn, jo ogulājus negatīvi ietekmēja salnas pavasarī, atzīst Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) vecākais dārzkopības eksperts Māris Narvils.

Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvalde ziņo, ka apturēta izmeklēšana kriminālprocesā par ugunsgrēku Valdgales kūdras purvā, kas izcēlās pagājušā gada vasarā.

Ventas Balss arhīvs

20. novembris
19. novembris
15. novembris
14. novembris
13. novembris
12. novembris
11. novembris
8. novembris