Ventas Balss, 5. jūlijs, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Deinstitucionalizācijas projekts Ventspilī negaidot izsaucis tuvējo māju iedzīvotāju un īpašnieku protestu. Iedzīvotāji bažījas par to, ka viņiem kaimiņos atradīsies sociālais objekts, un pārmet pilsētas domei, ka viņu viedoklis netika uzklausīts.

Ventspils tiesa izskatījusi vairākas krimināllietas, kurās uz apsūdzēto sola sēdušies veikalu apzadzēji un īpašumu uzlauzēji.

Zemessardzes 46. kājnieku bataljons trešo vasaru organizē divu dienu pārgājienu Pamestais krasts. Tā laikā varēs gan apskatīt Kurzemes neskarto dabu, gan pārbaudīt savus spēkus.

Rīt Reņķa dārzā norisināsies šlāgerfestivāls Uz dziesmotā viļņa, kurā savas populārākās dziesmas izpildīs ap 30 dziedātāju un grupu. Noslēgumā būs zaļumballe ar Dakotu.

Vēl pirms dažām dienām Cali cafe āra terasē pilsētas centrā glīti izvietotie galdiņi viesmīlīgi aicināja apmeklētājus. Bet jau trešdien nebija vairs ne galdiņu, ne izkārtnes ar kafejnīcas nosaukumu. Sabiedriskās ēdināšanas vieta ir slēgta, nenoturoties pat gadu.

Ventspils novada domes deputāti nolēmuši atcelt iepriekš pieņemtus domes lēmumus, tādējādi turpmāk vairs nesaņems kompensācijas par transporta izdevumiem.

Ventspils Livonijas ordeņa pils piedalās akcijā Vēsturisko dārzu dienas Latvijas pilīs un muižās. Īpaši pils lepojas ar garšaugu dārziņu.

Ventas Balss arhīvs

20. novembris
19. novembris
15. novembris
14. novembris
13. novembris
12. novembris
11. novembris
8. novembris