Ventas Balss, 3. jūlijs, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Kopš 1. jūlija Eiropas Komisija pilnībā aizliegusi mencu zveju Baltijas jūras austrumu daļā. Taču Latvijas zvejas kuģi, kas specializējušies mencu zvejā, stāv bez darba jau otro mēnesi.

Basketbola kluba Ventspils galvenais treneris turpmāk būs pašreizējais Latvijas U19 vīriešu izlases treneris Artūrs Visockis-Rubenis. Sadarbības līgums noslēgts uz divām sezonām.

Divu gadu nosacītu brīvības atņemšanu izpelnījies kāds daudzbērnu tēvs, kurš mēģināja nelikumīgi pārvadāt kontrabandas cigaretes caur Ventspils ostu.

Šonedēļ uzsākta Jāņa Fabriciusa pieminekļa restaurācija, atjaunojot tā vizuālo un tehnisko stāvokli, kā arī novēršot turpmāku bojājumu veidošanos.

Starptautiskajā skaistuma un talantu konkursā Princese un princis zvaigžņu mirkli piedzīvoja trīs radošas, talantīgas un erudītas ventspilnieces – Patrīcija Sproģe, Elza Ivaska un Babete Patrīcija Ercuma.

Pirms gada satiksmes ministrs Ventspils novada uzņēmējiem un iedzīvotājiem apsolīja 2019.–2020. gadā beidzot savest kārtībā 20 kilometrus garo ceļa Ventspils–Kuldīga–Saldus posmu. Novada iedzīvotāji ar nepacietību gaida būvtehnikas un strādnieku parādīšanos.

Veloceliņam, kas ved uz Būšnieku ezera stāvvietu, drīzumā būs pagarinājums līdz Kolkas ceļam. Nupat uzsākti Ventiņu – lībiešu gājēju un velosipēdu celiņa būvdarbi.

Ventas Balss arhīvs

20. novembris
19. novembris
15. novembris
14. novembris
13. novembris
12. novembris
11. novembris
8. novembris