Ventas Balss, 27. jūnijs, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Otrdien Ventspils Augsto tehnoloģiju parka teritorijā rūpnieciskās ēkas nr. 6 pamatos svinīgi tika iemūrēta vēstījuma kapsula ar ziņojumu nākotnei.

Ventspils tiesa izskatīja strīdu starp autolīzinga devēju un ņēmēju. Atbildētājs sūdzas, ka auto viņam nelikumīgi atņemts, bet līzings jāturpina maksāt.

Popē aizvadīts pludmales volejbola turnīrs vīriešiem, kurā desmit pāru konkurencē spraigā fināla cīņā uzvaru guva Andrejs Černuho un Andis Bertāns.

Fizisko aktivitāšu cienītājiem ir sarūpēts sportisks izaicinājums – iespēja pārbaudīt savus spēkus triatlona sacensībās. Turpmākās divas otrdienas plānoti kolektīvie iepazīšanās treniņi.

Rīgā dzīvojošais ventspilnieks Oskars Vizbulis, kurš lepojas ar piederību mūsu pilsētai, debitējis prozā. Apgādā Mansards nācis klajā stāstu krājums Pēcjēzus vecuma sviests.

Otrdien FK Ventspils futbolisti aizvadīja kārtējo Latvijas čempionāta maču, tiekoties ar Jūrmalas komandu Spartaks. Spēle bija saspringta un noslēdzās ar kaujiniecisku neizšķirtu rezultātu 2:2.

Vājas sadarbības rezultātā Valsts izglītības un satura centrs (VISC) nav publicējis atklātās mājturības un tehnoloģiju olimpiādes koka un metāla tehnoloģijās rezultātus. Tas izraisījis ķēdes reakciju.

Ventas Balss arhīvs

18. oktobris
17. oktobris
16. oktobris
15. oktobris
14. oktobris
11. oktobris
10. oktobris
9. oktobris