Ventas Balss, 26. jūnijs, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ventspils novadā Līgo svētki bēdīgi beigušies kādai jaunai sievietei, kura, lecot pāri ugunskuram, guvusi nopietnus apdegumus.

Šonedēļ pēc tehnoloģiskā pārtraukuma SIA Pilsbūve būvnieki atsākuši darbus Pils ielā 45. Saistībā ar ārējo kanalizācijas tīklu izbūvi nākamnedēļ uz divām nedēļām slēgs transportlīdzekļu satiksmi nepilnu divsimt metru garā Pils ielas posmā no Jāņa ielas līdz Peldu un Sinagogas ielas krustojumam.

Šonedēļ Latvijā sākušās militārās mācības Baltic Protector 2019. Nedēļas nogalē mācību aktīvā fāze paredzēta Vārves pagastā, kur notiks jūras kājnieku izsēšanās operācija.

Rīgas Zooloģiskajā dārzā šopavasar nonāca vairāk nekā 20 roņi, kas novārguši vai ievainoti tika atrasti Latvijas piekrastē. Divi no tiem aizceļojuši uz Belgradas zoodārzu Serbijā.

20. jūnija spēle Liepājā bija pēdējā Latvijas čempionāta otrajā aplī. Diemžēl 87. Kurzemes derbijs beidzās ar Igora Kļosova komandas sagrāvi. Rezultāts 4:0 (3:0) izsaka visu.

Ventspils novada pašvaldības uzņēmums VNK serviss šomēnes uzsācis darbību Ziru pagastā, kur lielākā problēma ir nesakārtotais apkures jautājums.

Vienojoties par īpašumattiecībām, svarīgi paredzēt visas iespējamās nianses un parūpēties par juridiskajiem nostiprinājumiem. Citādi var izrādīties, ka dokuments nav spēkā esošs, bet ar to saistītās cerības sabrūk kā smilšu pils.

Ventas Balss arhīvs

18. oktobris
17. oktobris
16. oktobris
15. oktobris
14. oktobris
11. oktobris
10. oktobris
9. oktobris