Ventas Balss, 21. jūnijs, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Sagaidot Jāņus, Ventspils alus darītavā sarūpēti 400 litru jauna alus Courlander Līgo. Alus cienītāji varēs baudīt vietējo dzērienu bārā Courlander arī svētku dienās.

Šajās dienās Ventspils dāvā iedvesmu māksliniekiem no Lietuvas, Ukrainas un Baltkrievijas, kas piedalās ukraiņu biedrības Kobzarj un Jaunrades nama kopprojektā.

Ventspilnieks Nikolajs Grišuņins ticis pie 11. uzvaras profesionālajā ringā, šoreiz smagā sešu raundu cīņā uzvarot čehu Vaclavu Pejsaru un krietni pakāpjoties savas svara kategorijas pasaules reitingā.

Piltenes brīvdabas estrādē šo sestdien notiks saulstāvju uguns vakars, kurā tiks godinātas vissenākās senču tradīcijas, kas nesīs svētību visam gadam.

Ugālē Kartera triāla trasē ar plašu Baltijas triāla saimes dalību risinājās Latvijas kausa posms velotriālā un čempionāta posms mototriālā.

Pavisam drīz rotāsim sētas, dosimies dabā un svinēsim Līgo svētkus. Īpaša šī svinēšana ir ģimenēs un draugu kompānijās, kurās ir pašiem savs Jānis.

Šonedēļ mūsu ostā uz vairākām stundām bija ienācis Klaipēdas universitātes mācību burinieks Brabander, kas veic nelielu tūri pa Baltijas jūru. Burinieka komanda paguva apskatīt mūsu pilsētas skaistākās apskates veitas.

Ventas Balss arhīvs

6. decembris
5. decembris
4. decembris
3. decembris
2. decembris
29. novembris
28. novembris
27. novembris