Ventas Balss, 19. jūnijs, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā risinājās pasaules čempionāts galda hokejā, kurā pie medaļām tika arī ventspilnieki, turklāt Laima Kamzola kļuva par pirmo Latvijas spēlētāju, kas izcīnījusi pasaules čempionāta medaļu.

Maksātnespēja pasludināta kādam vīrietim, kuram banka atņēma māju, taču atlikušais 41 tūkstoti eiro lielais parāds bija jāturpina maksāt. Maksātnespēja arī daudzbērnu ģimenei.

VUGD atzinīgi novērtējis būvdarbu veicēja un būvniecības ierosinātāja paveikto darbu, lai Ventspils Mūzikas vidusskolas un koncertzāles jaunbūvē novērstu iepriekš konstatētās ugunsdrošības nepilnības. Šonedēļ VUGD ir izsniedzis pozitīvu atzinumu, apliecinot, ka jaunuzceltā ēka atbilst visām ugunsdrošības prasībām.

Ventspils Dzimtsarakstu nodaļa labprāt apsveic pārus, kuri savulaik laulājušies mūsu pilsētā un atzīmē nozīmīgu šī notikuma gadadienu. Taču apsveikums iepriekš jāpiesaka.

Pēdējo mēnešu laikā Latvijā ievērojami pieaugusi cūkgaļas cena. Cūkkopji to skaidro ar notikumiem Ķīnā un tendencēm pasaules biržā.

Ventspils Ghetto 3x3 basketbola komanda ar Robertu Pāži sastāvā Horvātijā aizkļuva līdz Lipikas Challenger turnīra pusfinālam.

Ventas Balss arhīvs

6. decembris
5. decembris
4. decembris
3. decembris
2. decembris
29. novembris
28. novembris
27. novembris