Ventas Balss, 18. jūnijs, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

FK Ventspils futbolisti Virslīgas sezonu atsākuši ar smagu zaudējumu, viesos ar 1:4 piekāpjoties RFS komandai un krietni attālinoties no pirmā trijnieka.

Cietumsods uz 4,2 gadiem piespriests kādam Ventspils narkomānam, kurš pastrādājis vairākus noziegumus, tai skaitā iešāvis galvā kādam vīrietim, pataisot viņu par invalīdu.

Jau desmito reizi aizvadīts Piedzīvojumu parka skrējiens, kurā ceturto gadu pēc kārtas garākā distance bija maratons, bet tajā labāko trijniekā tika gan tālāki viesi, gan ventspilnieki.

Digitālajā centrā pilnā sparā turpinās Vasaras informācijas tehnoloģiju (IT) skola Tehnoloģiju zeme. Nodarbībās skolēni vairo prieku un zināšanas.

Pēdējos gados arvien vairāk cilvēku no citām Latvijas vietām pārceļas uz Ventspili. Pagājušās nedēļas beigās jaunie ventspilnieki tikās ar pilsētas domes vadību, lai dalītos savās izjūtās un pastāstītu par to, kādu redz mūsu pilsētu.

Pateicoties Ventspils brīvostas pārvaldes projektam – Ostas ielas rekonstrukcija un labiekārtošana ar ostu mehānismu ekspozīciju izveidi pie Ostu darbnīcu vēsturiskajām ēkām, loču kuteris Rota, kas tika norakstīts vecuma un nolietojuma dēļ, ir palicis ostā, netālu no savas bijušās darba vietas.

Arī šovasar dārzu īpašnieki aicināti sarosīties, jo drīzumā konkursa Pilsētas rota 2019 organizatori un žūrija sāks apbraukāt un vērtēt pilsētas privātmāju teritorijas.

Ņemot vērā sporta veida attīstību, pilsētas pašvaldība plāno starptautisku sacensību vajadzībām paredzēt 3x3 basketbola laukumu Lielajā laukumā, kā arī izveidot treniņlaukumus.

Ventas Balss arhīvs

6. decembris
5. decembris
4. decembris
3. decembris
2. decembris
29. novembris
28. novembris
27. novembris