Ventas Balss, 17. jūnijs, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Pavadot kopā daudzus gadus, Tamāra un Boriss Ņemčenkovi nosvinējuši jau trīs kāzas – pirmo, kad izveidoja savu ģimeni, sudraba un zelta. Lai arī laulātajam pārim ir pilnīgi atšķirīgi raksturi un temperaments, viņi joprojām izjūt dziļas jūtas viens pret otru.

Jaunrades nama solo dziedāšanas klases vokālisti – pedagoģes Minjonas Rebhūnas audzēkņi – guvuši ievērības cienīgus panākumus vairākos nesen notikušos konkursos.

Sekojot izmaiņām, turpmāk Ventspils slimnīcas Uzņemšanas nodaļas pediatru kabineta pakalpojums daļēji tiks līdzfinansēts no valsts budžeta.

Zemkopības ministrijas sagatavotie grozījumi koku ciršanas un mežu atjaunošanas noteikumos paredz, ka turpmāk varēs cirst tievākus kokus, kā arī paretināt piejūras priežu mežus. Vides organizācijas aicina likuma grozījumus apturēt.

Viena no jomām, kurā pašvaldībām krasi atšķiras pieeja un tradīcijas, ir sociālie pabalsti un pakalpojumi. Reforma var atnest zaudējumus un likt atteikties no ierastiem labumiem.

Dažādība piešķir svaigu skatījumu jebkurā jomā, vai tas būtu darba kolektīvs vai radoša sadarbība. Vadība, kas balstās uz dažādības piesaistīšanu, paaugstina uzņēmuma, organizācijas efektivitāti un uzlabo darbinieku un klientu pašsajūtu. Trīs dienas dažādu jomu pārstāvji no Kurzemes apguva to Ventspils novadā.

Ventas Balss arhīvs

17. jūlijs
16. jūlijs
15. jūlijs
12. jūlijs
11. jūlijs
10. jūlijs
9. jūlijs
8. jūlijs