Ventas Balss, 14. jūnijs, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Bāriņtiesu darbinieki brīdina: ja viņu funkcijas pārņems valsts, tad tās kļūs mazāk pieejamas iedzīvotājiem. Bāriņtiesu darbinieku asociāciju atbalstījusi Latvijas Pašvaldību savienība.

Olimpiskā uguns Ventspils pludmales kāpā pie Dienvidu mola autostāvvietas pirmo reizi tika aizdegta pirms 15 gadiem, bet šī tradīcija pirms Latvijas olimpiādēm ir aktuāla joprojām. Vakar aizdegtā lāpa tālāk ceļoja uz Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiādes norises vietu – Jelgavu.

Pēc divu nedēļu pauzes rīt turpināsies futbola Virslīgas sezona, ko FK Ventspils spēlētāji atsāks, viesojoties Rīgā pie RFS un cīnoties par atgriešanos pirmajā trijniekā.

Šodien, Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienā, daudzviet Latvijā pieminēs 1941. gada represijās cietušos cilvēkus. Pasākumi paredzēti arī Ventspilī.

Ventspils bibliotēkas Reģionālais mācību centrs ir vieta, kur satiekas cilvēki ar vienotu mērķi – apgūt jaunas, mūsdienīgas un ikdienā noderīgas zināšanas.

Ventspils mākslinieki apvienojušies košā Vasaras kopizstādē. Darbus iespējams apskatīt Livonijas ordeņa pilī.

Virves vilkšanas kluba Velkonis vilcēji un vilcējas piedalījās Latvijas kausa izcīņas pirmajā posmā, kas risinājās Līvbērzē.

Ventspils novadā ne visi iedzīvotāji saņem centralizētos komunālos pakalpojumus, bet tiem, kas tos saņem, piemērotie tarifi ir ievērojami zemāki par faktiskajiem. Starpību sedz dome no novada budžeta, izlietojot šiem mērķiem vairāk nekā pusmiljonu eiro gadā.

Ventas Balss arhīvs

18. oktobris
17. oktobris
16. oktobris
15. oktobris
14. oktobris
11. oktobris
10. oktobris
9. oktobris