Ventas Balss, 31. maijs, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Viņa 13 gadus pārdeva celtniecības tehniku – traktorus, ekskavatorus, buldozerus, bet pirms trīs gadiem pēkšņi nomainīja nodarbošanos un tagad pārdod ziedus. Pirms vairākām dienām Nataļja Borodovska atvēra ziedu salonu Frēzija pilsētas centrā.

Galvenajā bibliotēkā aizvadīta Latvijas Veselības nedēļas lekcija Sveiks un vesels, kurā sportists Arnis Rumbenieks mudināja pievērsties veselīgākam dzīvesveidam. Pasākumā soļotājs pastāstīja par sevi un saviem uztura un fizisko aktivitāšu paradumiem, kas palīdzējuši gan justies labāk, gan gūt panākumus sportā.

Plānotā administratīvi teritoriālā reforma jau tagad ietekmē pašvaldību ikdienas darbu. Neskaidrā nākotne speciālistiem ir šķērslis, lai pieteiktos darbā. Ja darbinieks aizvieto tukšu vakanci, līdz šim viņam piemaksāja 20% no algas, taču turpmāk par papildu pienākumu veikšanu varēs saņemt piemaksu 30% apmērā.

Ventspilī top jauna uzņēmēju apvienība – Ventspils Biznesa kamera. No citām līdzīgām organizācijām tā atšķiras ar to, ka apvienos savā starpā nekonkurējošus uzņēmumus, kurus pārstāv tikai pirmās personas.

 

Ventas Balss arhīvs

17. septembris
16. septembris
13. septembris
12. septembris
11. septembris
10. septembris
9. septembris
6. septembris