Ventas Balss, 27. maijs, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Piesaistīt Ventspilī jaunus iedzīvotājus – pieprasītu profesiju speciālistus, reemigrantus, jaunās ģimenes ar bērniem, kas izvēlas mūsu pilsētu ērtās un mūsdienīgās infrastruktūras dēļ, – tas ir nesen izveidotā Jauno iedzīvotāju kontaktpunkta uzdevums. Jaunajā struktūrā strādā tādi paši jaunie ventspilnieki. Viena no viņām – INA SERVUTA, kas ar vīru un divām meitām pirms gada nomainīja galvaspilsētas dzīvi pret kluso provinces pilsētu Ventspili.

Dārzu saimnieku skati tagad vērsti stādu tirgotāju virzienā. Pircēju vēlmēm pielāgoties cenšas arī Tārgales stādu audzētavas Gintiņš saimnieks Agris Krūka. Agris puķu biznesam pievērsās samērā nesen – šī ir viņa sestā sezona.

Aizdomas par korupciju un ar to saistītā izmeklēšana neietekmēs Ventspils Mūzikas vidusskolas nodošanas ekspluatācijā termiņus un koncertzāles Latvija atklāšanu. Nedēļas beigās objektā tika turpināti darbi, izvērtējot atbilstību ugunsdrošības prasībām.

Kāpt uz skatuves un teikt runu auditorijas priekšā neprofesionālim nav viegli. Kāpt uz skatuves, ņemt rokā mikrofonu un sākt dziedāt ir vēl grūtāk. Dziedošo ģimeņu pasākumā šīs bailes varēja pārvarēt, izjūtot kopā būšanas prieku.

Ventas Balss arhīvs

20. septembris
19. septembris
18. septembris
17. septembris
16. septembris
13. septembris
12. septembris
11. septembris