Ventas Balss, 23. maijs, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Pateicoties Ventspils uzņēmuma SIA MobilCentrs aktivitātei, pilsētu no putna lidojuma no slēpošanas kalna Lemberga hūte turpmāk varēs vērot arī cilvēki ar ierobežotām kustību spējām. Dienas centra Cimdiņš bērniem, kuriem ir kustību problēmas, šis pakalpojums būs bezmaksas.

Ventas Balss galvenā redaktore Gundega Mertena izdevusi mazdēliem Arvilam un Anrijam veltītu grāmatu Atklāsmes, kurā apkopotās atziņas kopš 2002. gada bija lasāmi laikraksta viedokļa slejās. Redaktore ir pateicīga radošajai komandai, kas piedalījās izdevuma veidošanā, – Gundegai Rebhūnai, Līgai Gabrānei, Oksanai Āboliņai un Dacei Kamelai.

Lai nomaskētu atsegtos infrastruktūras objektus Lielajā laukumā, iecerēts papildināt apstādījumus. Lai pieņemtu lēmumu, situācija vēl tiks vērtēta dabā. Lielā laukuma daļa, kurā iecerēti papildu stādījumi, ir zaļā zona Lielā prospekta un Kuldīgas ielas krustojuma tuvumā, starp dobi, kurā pašlaik zied tulpes, un strūklaku Fregate «Valzivs».

Parazīti ir makšķernieku un gardēžu sāpe. Kaut arī zivs ar tajā mītošiem redzamiem un neredzamiem, kustīgiem un mazāk aktīviem organismiem nav apetelīga, pareizi apstrādājot, to var lietot uzturā.

Ventas Balss arhīvs

13. septembris
12. septembris
11. septembris
10. septembris
9. septembris
6. septembris
5. septembris
4. septembris