Ventas Balss, 22. maijs, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas piedāvātais administratīvi teritoriālais modelis, kuru plāno ieviest līdz 2021. gadam, joprojām raisa vairāk jautājumu nekā izpratnes. Par izaicinājumiem Latvijas teritoriju attīstībā pēc kārtējās teritoriālās reformas pašvaldību pārstāvji runāja konferencē, kas pirmdien notika Ventspils Augstskolā.

Pēc Robežu ielas rekonstrukcijas māju īpašniekiem ir palielinājusies piegulošā teritorija, kas ziemā jātīra un vasarā jāpļauj, kamēr ielas pretējā pusē to dara novada pašvaldība. Taču liela daļa Robežu māju iedzīvotāji ir pensionāri un invalīdi, kuriem vecuma vai veselības problēmu dēļ to izdarīt ir ļoti grūti.

Šonedēļ vispārizglītojošo skolu 9. un 12. klašu skolēni kārto centralizētos eksāmenus. Eksāmenu sesija 12. klašu audzēkņiem sākās vakar ar pārbaudījumu latviešu valodā. Šis divpadsmitajiem bija jau otrais un kādam – jau trešais eksāmens.

Ventspils fotokluba Moments fotogrāfi, ceturto pavasari pēc kārtas veidojot Pārventai veltītu fotoizstādi, iemūžinājuši šīs pilsētas daļas ražotnēs notiekošo.

Ventas Balss arhīvs

20. septembris
19. septembris
18. septembris
17. septembris
16. septembris
13. septembris
12. septembris
11. septembris