Ventas Balss, 21. maijs, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Par tradicionālo Ventspils muzeja organizēto Melnā sivēna balvu šogad cīnījās bērnudārzu Eglīte, Vāverīte un Zvaigznīte audzēkņi, kā arī skolēni no 2. pamatskolas, 4. vidusskolas un Centra sākumskolas.

Latvijas Basketbola līgas 28. sezonas finālsērija noslēgusies ar komandas VEF uzvaru (4:1). Šāds rezultāts teicami atspoguļo šīs cīņas spēku samēru – ventspilnieki tajā faktiski bija tikai statisti.

Maksātnespēju panācis kāds laulātais pāris, kas bija iestidzis milzīgos parādos. Abi dzīvesbiedri bija aizņēmušies naudu no 14 bankām un ātro kredītu firmām.

Latvijas jauniešu čempionāts novusā noslēdzies ar ventspilnieka Arvīda Reinberga uzvaru, bet jauktajās dubultspēlēs pie medaļām mūsējiem tikt nav izdevies.

Vērienīgu projektu īstenošana būvniecības jomā ir viens no Ventspils brīvostas pārvaldes darbības virzieniem. Lielas pārvērtības vairāku gadu nogrieznī piedzīvo Ventspils ostas vārti – pērn tika pabeigta Dienvidu mola atjaunošana un jau šopavasar uzsākta visu laiku vērienīgākā Ziemeļu mola rekonstrukcija.

Muzeju nakts pasākumi visā Latvijā šogad bija veltīti tēmai Tālavas taurētājs. Ventspils muzejs piedāvāja iepazīt neparastas personības.

Jautri un saturīgi aizvadīti Pārventas svētki, kas notika 11. reizi. Šoreiz svētku kulminācija notika sestdien mikrorajona centrā, pie 3. vidusskolas, bibliotēkas un sporta kompleksa Pārventa. Tomēr svētku pasākumi, kā jau ierasts, notika visu nedēļu.

Ventas Balss arhīvs

20. septembris
19. septembris
18. septembris
17. septembris
16. septembris
13. septembris
12. septembris
11. septembris