Ventas Balss, 17. maijs, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Karstu diskusiju krustugunīs nonākuši pagājušajā vasarā pieņemti grozījumi Izglītības likumā. Tie apdraud arī Ventspils Centra sākumskolas mācību programmas un ilgi lolotas tradīcijas.

Sākusies dienas atbalsta un aprūpes centra Cimdiņš bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām un viņu ģimenēm jaunu telpu projektēšana. Centra vajadzībām pārbūvē vēsturisko ēku Kuldīgas ielā 4.

Šodien Ventspilī tiks aizvadīta Latvijas basketbola čempionāta piektā finālspēle, pirms kuras neapskaužamā situācijā nonākuši ventspilnieki – lai saglabātu čempionu titulu, jāuzvar trīs mačos pēc kārtas.

Rīt būs tradicionālā Muzeju nakts. Ar dažādiem pasākumiem tajā iesaistīsies arī Ventspils muzeja struktūrvienības, tāpat aktivitātes plānotas arī Jūrkalnes pagastā.

Šīs nedēļas nogalē Lietuvas pilsētā Šauļos risināsies Eiropas čempionāta posms motokrosā, kurā startēs arī motokluba Rodeo braucēji.

Ventspils muzejs nesen izdevis grāmatu Blinķs ventiņmēle: īs ventiņ gramatik un tāmnik vārdnic. Šonedēļ Livonijas ordeņa pilī norisinājās izdevuma atvēršanas svētki.

Centra sākumskolas audzēknes guvušas panākumus III Starptautiskajā jauno pianistu konkursā Primavera.

Ventas Balss arhīvs

20. septembris
19. septembris
18. septembris
17. septembris
16. septembris
13. septembris
12. septembris
11. septembris