Ventas Balss, 16. aprīlis, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Par jaunās Junioru attīstības hokeja līgas pirmajiem čempioniem kļuvuši Ventas 2002 hokejisti, kas finālturnīrā sešos mačos tika pie piecām uzvarām un tuvākos sekotājus apsteidza par tikpat daudz punktiem.

Popstudijas Jūras akmentiņi jaunākā grupa vairākas svētdienas pēc kārtas būs redzama Latvijas Televīzijas raidījumā Kas te? Es te!, kur uzstāsies kopā ar Pukšu.

Gruzijas pilsētā Batumi noslēdzies Eiropas čempionāts svarcelšanā, kurā pēdējās dienās mūsu atlēti tika pie medaļām atsevišķās disciplīnās, bet līdz kopvērtējuma medaļām nedaudz pietrūka.

Robotu programmēšanas konkursā Liepājā uzvarēja komanda, kurā savu artavu sniedza arī Ventspils Digitālā centra ilggadējais un priekšzīmīgais tehnoloģiju pulciņu audzēknis Paulis Jēkabsons.

Vakar slēpošanas kalna Lemberga hūte Piedzīvojumu parkā tika atvērts bistro Kuršu krogs. Rūpes par to, lai Piedzīvojumu parka un slēpošanas kalna apmeklētāji tiktu garšīgi un sātīgi paēdināti, uzņēmušies Ventspils šosejas malā esošā, Lībagu pagastā, Kuršu kroga restorāna un viesnīcas īpašnieki.

Noslēgusies Nacionālās volejbola līgas 1. divīzijas sezona, kurā iepriekšējo divu gadu čempions VK Ventspils ierindojies ceturtajā vietā, bronzas finālā piekāpjoties senajiem cīņubiedriem aizputniekiem.

Ventas Balss arhīvs

20. jūnijs
19. jūnijs
18. jūnijs
17. jūnijs
14. jūnijs
13. jūnijs
12. jūnijs
11. jūnijs