Ventas Balss, 26. marts, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Vakar apritēja 70 gadu kopš Padomju Savienības īstenotajām deportācijām – 1949. gada 25. marta notikumiem. Tos atminoties, Galvenajā bibliotēkā apskatāma izstāde Sibīrijas bērni.

Datu aizsardzības regulas dēļ Bites klienti nevar uzzināt, kādus maksas pakalpojumus viņi vai viņu bērni ir iegādājušies.

Vienpadsmito reizi Puzē notika tradicionālais Ventspils novada senioru pasākums Sudrabotās melodijas.

Ventspilī aizvadīts valsts profesionālās meistarības konkurss Elektrotehniķis 2019. Uzvaras laurus plūca Ventspils Tehnikuma komanda – Ģirts Račkauskis un Gints Zariņš.

Pieci Ventspils skolēni ieguvuši tiesības pārstāvēt mūsu valsti starptautiskajās ātrrēķināšanas sacensībās.

Digitālās nedēļas laikā Ventspils bibliotēkas Reģionālais mācību centrs organizēja tikšanos ar Valsts ieņēmumu dienesta speciālistiem. Tikšanās laikā iedzīvotāji varēja saņemt informāciju par gada ienākumu deklarācijas iesniegšanu.

Bērnudārza Pasaka audzēkņi un skolotājas, sagaidot Erasmus+ projekta partnerus, radījuši izrādi, kura atklāj leģendu par pils melno sivēnu.

Ventspils brīvosta ir vispiemērotākā osta Latvijā lielgabarīta kravu transportēšanai un iekraušanai kuģos. To ir izdevies panākt, pateicoties veiksmīgai ostu termināļu un industriālo zonu pievedceļu rekonstrukcijai un modernizācijai, lielākajiem piestātņu dziļumiem un nepieciešamajai iekraušanas tehnikai termināļos.

Ventas Balss arhīvs

19. jūnijs
18. jūnijs
17. jūnijs
14. jūnijs
13. jūnijs
12. jūnijs
11. jūnijs
10. jūnijs