Ventas Balss, 25. marts, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ventspils 4. vidusskolas un Pārventas pamatskolas dambretisti izcīnījuši tiesības piedalīties Latvijas Skolēnu 72. spartakiādes lielajā finālā. Uz Bausku skolēni dosies jau 6. aprīlī.

Puzes kultūras nama mazajā zālītē atklāta ugālnieces Irēnas Lakšes gleznu izstāde Manu mīļdzīvnieku stāsti gleznās.

Jaunrades nama audzēkņi pierādīja, ka plastmasas pudeles, krekli, šalles, galdauti un vēl daudz kas cits var pārtapt gaumīgos iepirkumu maisiņos.

Ventspils Valsts 1. ģimnāzijā piektdien norisinājās atvērto durvju diena Piesekojies ģimnāzistam. Skolēni varēja iepazīt skolas vidi un aprunāties ar audzēkņiem.

Tārgales pamatskolas kolektīvs nupat šķīries no ilggadējā skolotāja Jāņa Rikša. Viņš kolēģu atmiņās paliks ar humora dzirksti un prasīgumu pret sevi un citiem.

Intervija ar basketbola treneri Benitu Lučinu, kuru pazīst daudzi ventspilnieki, jo viņa ir strādājusi gan ar meiteņu, gan sieviešu komandām, vienmēr savu darbu veicot atbildīgi, pēc tam analizējot katras spēles veiksmīgākos un neizdevušos momentus. Jaunībā Benita, kuras augums ir tikai 1,64 metri, pati spēlēja basketbolu, tā iepazīstoties ar savu topošo vīru Gunāru. 27. martā ventspilniece svinēs 80. dzimšanas dienu un atkal atcerēsies jaunību, jo tas ir brīdis, lai apstātos un nedaudz pakavētos atmiņās.

Tuvojoties apkures sezonas noslēgumam, pašvaldības SIA Ventspils siltums vēlas atgādināt, ka iedzīvotāji arī šovasar varēs veikt avansa maksājumus par siltumenerģijas pakalpojumiem, lai mazinātu norēķinu apmēru nākamās apkures sezonas laikā.

Ventas Balss arhīvs

26. jūnijs
21. jūnijs
20. jūnijs
19. jūnijs
18. jūnijs
17. jūnijs
14. jūnijs
13. jūnijs