Ventas Balss, 22. marts, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ventspils Tehnikumā vakar viesojās topošie pamatskolu un vidusskolu absolventi, kā arī citi interesenti, lai uzzinātu par mācību iespējām profesionālās izglītības iestādē.

Pašvaldības SIA Ventspils reiss informē, ka no 1. aprīļa būs iespējams iegādāties elektroniskās braukšanas kartes, kas būs derīgas Ventspils sabiedriskajā transportā.

Vakar Tirgus un Pils ielas stūrī izremontētajās telpās durvis vēra jauna darbnīca Florist, apvienojot vairākas funkcijas – radošo darbnīcu, salonu un veikalu. Bet līdzās papildu telpas ieguvusi vīndarītava Windau Wines.

Ideju savam biznesam var atrast jebkurā vietā un jebkurā laikā. Egita Vītola izmantoja bērnu kopšanas atvaļinājumu, lai īstenotu sapni – uzsākt savu biznesu. Egitas izgudrotie organiskā stikla sienas plānotāji pakāpeniski iekaro vietējo Latvijas tirgu un gatavojas iziet Baltijas tirgū.

Aizvien biežāk jaunās valdības politiķi piesauc administratīvi teritoriālo reformu. Tā paredz Ventspils pilsētas un novada apvienošanu.

Šonedēļ Ugālē notika jaunbūves spāru svētki. Klātesošie aplūkoja celtnieku veikumu vietā, kur ceļ vidusskolas sporta zāli jeb manēžu.

Ventas Balss arhīvs

18. aprīlis
17. aprīlis
16. aprīlis
15. aprīlis
12. aprīlis
11. aprīlis
10. aprīlis
9. aprīlis