Ventas Balss, 21. marts, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas balss lasiet:

Ventspils dome ieviesusi izmaiņas Pilsētas attīstības programmas 2014.–2020. gadam Investīciju plānā. Pieaugot celtniecības darbu apjomiem un izmaksām un lai racionālāk izmantotu pašvaldības un Eiropas Savienības finanšu līdzekļus, nolemts pārdalīt finansējumu starp vairākiem projektiem.

Māris Gulbis basketbola klubā Ventspils spēlē jau sesto gadu pēc kārtas, viņš ir komandas kapteinis, kam uzticas un kuru respektē. Kopā ar dzīvesbiedri Aigu Osi viņi no Rīgas pārcēlušies uz Ventspili un jūtas šeit kā savējie.

Pašvaldība iecerējusi uzlabot apgaismojumu vienā no galvenajām Vecpilsētas ielām – Pils ielā. Pašlaik tas atsevišķos posmos ir pietiekams, taču kopumā uzskatāms par nevienmērīgu.

Šonedēļ Kandavā aizvadīta skolēnu skatuves runas konkursa reģionālā atlase. Trīs Ventspils skolu audzēkņi izcīnījuši ceļazīmi uz finālu Rīgā.

Digitālās nedēļas laikā – no 25. līdz 29. martam – iedzīvotāji aicināti apmeklēt virkni dažādu bezmaksas pasākumu.

Līdzās citiem jautājumiem Ventspils novada dome regulāri sēdēs lemj par piekrišanu citu valstu pilsoņiem iegūt īpašumā zemi novada teritorijā.

Vakar Rīgā notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) organizēta protesta akcija, kurā piedalījās arī mūsu pilsētas un novada pedagogi.

Ventas Balss arhīvs

18. aprīlis
17. aprīlis
16. aprīlis
15. aprīlis
12. aprīlis
11. aprīlis
10. aprīlis
9. aprīlis