Ventas Balss, 20. marts, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Pagājis pirmais remigrācijas reģionālo koordinatoru darbības gads. Pa šo laiku Kurzemē no emigrācijas atgriezušies 185 cilvēki, toskait Ventspilī – 16 cilvēku. Vēl piecas ģimenes plāno atgriezties Ventspilī šogad.

Tiesa ir atstājusi spēkā Ventspils domes Administratīvās komisijas lēmumus, ar kuriem Latvijas naftai jāmaksā naudas sodi par nolaidību savās teritorijās.

Nedēļas nogalē aizvadīts Latvijas čempionāts svarcelšanā pieaugušajiem. Četri Ventspils sportisti izcīnījuši čempiona titulu, bet pārējiem kopskaitā trīs sudraba un divas bronzas medaļas.

Pilsētas pašvaldība un Izglītības pārvalde izsludinājusi vakances – notiek konkurss uz Ventspils Jaunrades nama direktora un Sociālā dienesta vadītāju amatiem.

Latvijas atklātajā čempionātā virves vilkšanā telpās Velkonim četros startos trīs zelti un viens sudrabs.

Ventspils novada pašvaldība ir gandarīta par veiksmīgo sadarbību ar biedrības Usmas krasts aktīvistiem. Viņi rūpējas par Usmas ezera zivju resursu atjaunošanu un aizsardzību, uzņēmējdarbības attīstības veicināšanu, atpazīstama ezera tēla veidošanu un dažādu projektu īstenošanu.

Visu desmit Ventspils pirmsskolas izglītības iestāžu sagatavošanas grupas audzēkņi piedalījās bērnudārzu skolotāju veidotā muzikālā izrādē.

Ventas Balss arhīvs

19. jūnijs
18. jūnijs
17. jūnijs
14. jūnijs
13. jūnijs
12. jūnijs
11. jūnijs
10. jūnijs