Ventas Balss, 19. marts, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

No 2020. gada 1. janvāra katrā mājoklī (gan daudzdzīvokļu mājās, gan privātmājās) vajadzēs būt dūmu detektoram, ko paredz Ugunsdrošības noteikumi. Par tādu iekārtu nepieciešamības uzstādīšanu liecina daudzdzīvokļu māju ugunsgrēki, kuru skaits arvien pieaug. Turklāt viena maza ierīce var izglābt dzīvību.

Informatīvie stendi Ventspils top! pilda svarīgu funkciju, stāstot par vērienīgām izmaiņām, kas notiek mūsu pilsētā. Taču to pašreizējo atrašanās vietu grūti nosaukt par veiksmīgu. Tie aizēno svarīgus pilsētas objektus un traucē garāmgājējiem.

Kāds ventspilnieks notiesāts par dažādu mantu izzagšanu no glabātavas Pārventas tirgus laukumā.

26. uzvaru pēc kārtas Latvijas–Igaunijas līgā izcīnījuši BK Ventspils basketbolisti, kas savā laukumā pieveica BK Liepāja komandu un jau nedēļas beigās noslēgs regulāro sezonu ar maču pret igauņu Kalev/Cramo.

Līdz ar Vecpilsētas attīstību prognozē satiksmes intensitātes pieaugumu Pils ielā. Lai uzlabotu satiksmes organizāciju, izvērtē iespēju to pārveidot par vienvirziena ielu.

Svētdien, spītējot lietum un vējam, vairāki ventspilnieki pulcējās Dzirnavu laukumā un papildināja šo pilsētas parku ar jauniem stādījumiem.

Jau Virslīgas otrajā kārtā pirmo neveiksmi piedzīvojuši FK Ventspils futbolisti, kas viesos ar 1:2 piekāpās FK Jelgava. Vienīgais vārtu guvums Kaspara Svārupa rēķinā.

Ventas Balss arhīvs

19. jūnijs
18. jūnijs
17. jūnijs
14. jūnijs
13. jūnijs
12. jūnijs
11. jūnijs
10. jūnijs