Ventas Balss, 15. marts, 2019

Šīs dienas laikrakstā Ventas Balss lasiet:

Ventspilī labi pazīstamajā ģimenes uzņēmumā – konditorejā Mūsmājas – saimnieko jau trešā paaudze. Iemīļotās kafejnīcas jaunais vadītājs Kārlis Vočtavs ir pateicīgs savai vecmāmiņai Veltai Vočtavai, kas pirms vairāk nekā 20 gadiem aizsāka ģimenes biznesu. Tagad Kārlis turpina un attīsta biznesu kopā ar mammu Ingu.

BK Ventspils basketbolisti noslēguši dalību FIBA Eiropas kausā, jo turnīra astotdaļfināla atbildes spēlē Turcijā zaudēja Pinar Karsiyaka ar 65:70 un divu maču summā piekāpās ar trīs punktu starpību.

Šonedēļ pirmizrādi piedzīvojusi režisora Gata Šmita režisētā Latvijas simtgades filma 1906. Svētdien kinoteātrī Rio pēc filmas seansa paredzēta tikšanās ar kinodarba radošo komandu.

Ventspilniece Luīze Šepte vien pagājušā gada nogalē pievienojās Dienvidfloridas Universitātes komandai Bulls, bet jau pēc dažām dienām debitēja tās sastāvā, drīz vien arī izceļoties ar atmiņā paliekošu statistiku.

Atsevišķās autobusu pieturās pie atkritumu urnām regulāri tiek novietoti maisi ar, visticamāk, sadzīves atkritumiem. Iedzīvotāji pauž neizpratni un lūdz līdzcilvēkus būt atbildīgiem.

Ventspils un Kurzemes iedzīvotāji, kas savas digitālās prasmes vērtē kā zemas un nepilnīgas, var apmeklēt informatīvu semināru un pieteikties bezmaksas apmācībām.

Izglītības pārvalde apkopojusi ziņas par topošajiem pirmklasniekiem, kuri skolai piereģistrēti laikā, kad spēkā ir saistošajos noteikumos paredzētais prioritāšu princips.

Ventas Balss arhīvs

21. maijs
20. maijs
17. maijs
16. maijs
15. maijs
14. maijs
13. maijs
10. maijs