LMT Virslīgas 13. kārtas spēlē svētdien FK "Ventspils" pilsētas derbijā ar 2:0 pieveica "Tranzit" komandu, izcīnot savu 11 uzvaru turnīrā.

Ventspils derbijā pārliecinoši favorīti bija pilsētas vārda nesējs – "Ventspils" klubs ieņēma vietu Virslīgas turnīra tabulas galvgalī, kamēr "Tranzit" bija septītie. Abu komandu spēle pirmajā aplī beidzās ar 2:0.

Pirmās desmit minūtes bija visai mierīgas, iniciatīvu pārņēma te viena, te otra komanda, tomēr bīstamu momentu nebija. Tāds radās pēc spēlētām 15 minūtēm, kad "Tranzit" vārtsargam Mežievam nācās nopūlēties, lai atvairītu Eduarda Višņakova sitienu. Pirms tam nācās veikt arī ļoti ātru piespiedu maiņu, jo savainojumu bija guvis Māris Smirnovs. Vēlāk "Ventspilij" jau otrā lieliskā izdevība, un atkal Višņakovam. Šoreiz sitiens garām.

Turnīra līdervienība tiešām bija pārņēmusi iniciatīvu, un, pirms tam neizmantojusi vēl vairākus momentus, guva vārtus. Pēc izrāviena pa kreiso malu izcēlās Aleksejs Višņakovs, panākot 1:0. "Tranzit" bija diezgan bespēcīgi, un drīz vien pēc Tarasova sitiena viņus no otru vārtu zaudējuma glāba vārtu pārliktnis. Puslaika beigās viņiem gan sanāca viens labs uzbrukums, tomēr reālu draudu nebija.

Lai arī pēc pārtraukuma spēle bija izlīdzinājusies, bīstamāk joprojām uzbruka "Ventspils", loģiski arī gūstot vārtus – pēc abu Bespalovu saspēles vārtus guva Romāns.

Uzbrukumi "Ventspils" izpildījumā turpinājās, bija arī sitieni, kamēr "Tranzit" nesanāca nekas līdz pat 86. minūtei, kad Visockis ar tālsitienu trāpīja pa pārliktni. Vairāk iespēju atspēlēt kaut vienus vārtus neradās, un "Ventspils" svin savu desmito uzvaru turnīrā.

Kopvērtējumā viņi joprojām ieņem pirmo vietu, par trim punktiem apsteidzot "Skonto", kam gan ir viena spēle rezervē. "Tranzit" komandai šis ir astotais zaudējums, tabulā viņi joprojām ir septītie.