Murjāņos notika šķēpmešanas trenera Oto Jurģa piemiņai veltītas vieglatlētikas sacensības Mazā olimpiāde, kurās startēja arī vairāki sporta skolas Spars treneru Andra Kronberga un Jura Petroviča audzēkņi.

Sacensībās piedalījās jaunāko grupu sportisti no vairākām Latvijas pilsētām. Astoņu komandu konkurencē ventspilnieki izcīnīja pirmo vietu, aiz sevis atstājot Rīgas vienību Arkādija un Kuldīgas novada sporta skolu.

Jaunākajā grupā (10–11 gadi) nepārspēts palika Kristians Šefanovskis (rezultāts 36,11 m). 12 līdz 13 gadu veco sportistu grupā 22 dalībnieku konkurencē otro vietu izcīnīja Gints Grebis, kurš šķēpu raidīja 43,23 metru tālumā. Trešo vietu šajā grupā ieguva vēl viens mūsu vieglatlēts – Kārlis Bērziņš (rezultāts 40,70 m).