Latvijas futbola virslīgas čempionātā iespaidīgu uzvaru izcīnījuši FK Ventspils futbolisti, viesos ar 8:0 sagraujot Rīgas Olimpa jauniešus. Trīs vārti Eduarda Suhanova kontā.

Jau mača sestajā minūtē Ahmeds Abdulataofiks atklāja rezultātu, raidot bumbu vārtu devītniekā. Puslaika turpinājumā Ahmeds izcēlās ar vēl vienu vārtu guvumu, bet trešie vārti Eduarda Višņakova kontā - 3:0.

Pēc pārtraukuma FK Ventspils nospēlēja vēl rezultatīvāk, turklāt īpaši izcēlās Eduards Suhanovs (attēlā), kurš pirms tam vairkāk rūpējās par komandas biedru apgādāšanu ar bumbu. 47. minū'tē viņš panāca 4:0, bet vēl pēc 13 minūtēm izcēlās arī otro reizes. Šī mača sestie vārti bija urugvajieša Frederiko Martinesa rēķinā, kurš arī pielika punktu spēle, precīzi izpildot 11 metru soda sitienu. Toties starp abiem slaidā uzbrucēja vārtiem vēlreiz precīzi sita Suhanovs- hettriks!

15. jūnijā ventspilnieki pēc ilgāka pārtraukuma spēlēs savā laukumā, uzņemot FC Jūrmala spēlētājus.