Basketbola klubs "Ventspils" piektdien svinēja uzvaru papildlaikā savā sezonas pirmajā spēlē "Pafbet" Latvijas-Igaunijas Basketbola līgā (LIBL). "Ventspils" izbraukumā ar rezultātu 88:83 (16:19 17:23, 18:18 25:16, 12:7) guva virsroku pār Gundara Vētras vadīto "Tartu Universitāte"/"Maks & Moorits" komandu.

15 sekundes pirms pamatlaika beigām Dāvis Ozers izrāva neizšķirtu 76:76, bet papildlaikā pēdējā pusotrā minūtē Edvards Mežulis guva divus grozus pēc kārtas, no 82:83 panākot 86:83.

Ventspilniekiem Linards Jaunzems guva 22 punktus un izcīnīja 12 atlēkušās bumbas, Išmaels El-Amins šajās ailēs sakrāja 17+13, kā arī bloķēja trīs metienus, 14 punkti un piecas rezultatīvas piespēles bija Artūram Ausējam, kamēr ar 8+8 šajos statistikas rādītājos atzīmējās Renārs Birkāns.

Pretiniekiem Merts Rozentāls guva 27 punktus, kamēr Džonijam Hjūdžam bija 15 punkti, 11 bumbas zem groziem un četri bloķēti metieni.

Rinalds Mālmanis trīs minūtes pirms pamatlaika beigām maču noslēdza ar piekto piezīmi, 24 minūtēs atzīmējoties arī ar septiņām atlēkušajām bumbām un trīs pārtvertām bumbām.