Krievijas galvaspilsētā Maskavā turpinās Eiropas čempionāts svarcelšanā, kurā 6. vietu svara kategorijā līdz 109 kilogramiem izcīnīja Ventspils Olimpiskās vienības sportists Artūrs Plēsnieks.

Raušanā Artūrs tika galā ar 170 un 175 kg, bet turpinājumā piedzīvoja neveiksmi ar 180 kilogramiem. Šajā disciplīnā Plēsnieks ierindojās devītajā vietā. Grūšanā svarcēlājs uzveica 213 un 219 kg. Lai saglabātu cerību uz pjedestālu, pēdējā mēģinājumā Plēsniekam bija jāriskē vismaz ar 226kg, taču tā vietā nesekmīgi cīnījās ar 223 kg. Kopsummā Artūrs sasniedza 394 kilogramus, kas ļāva ierindoties 6. vietā.

Par uzvarētāju kļuva ukrainis Dmitro Čumaks 181+226=407, otrajā vietā bulgārs Hristo Hristovs 186+220=406, bet trešais krievs Timurs Nanijevs184+217=401.

Iepriekš no ventspilniekiem Ritvars Suharevs izcīnīja 3. vietu, bet Armands Mežinskis (89kg) un Vlads Prokofjevs (73kg) ierindojās attiecīgi 11. un 12. vietā.