Sporta skolas Spars airētāji piedalījās Latvijas Kanoe federācijas vieninieku kausā un Latvijas kausa trešajā posmā Brocēnos. Pieaugušie sportisti startēja Latvijas kausā, kurā 200 m distancē trešo vietu izcīnīja Toms Izmailovs.

Jaunieši cīnījās par federācijas kausiem vieniniekos. Vecākās grupas kanoistiem 200 m distancē uzvarēja Dāvis Iļjins, viņam arī otrā vieta 1000 m distancē. B grupā meitenēm Anna Saļņikova izcīnīja otro vietu 500 m un 200 m distancē. Savukārt kanoisti Dāvis Iļjins, Kristers Frišenfelds, Kristaps Buks un Daniils Serins ieguva trešo vietu 4x200 m stafetē. Ventspils airētāji piedalījās arī Talsu novada meistarsacīkstēs, kurās cīņas notika 200 m un 2000 m distancē, uzvarētājus nosakot abu distanču kopvērtējumā. Par sacensību uzvarētājiem kļuva Matīss Milzers, Anna Saļņikova, Artūrs Beitāns un Daniels Siders. Otro vietu izcīnīja Kristaps Buks, Alīna Mihailova, Rainers Uplejs un Aleksejs Sabarņa, bet trešo – Jēkabs Kalenda un Aleksejs Masaitis.