Pie otrā panākuma Kurzemes telpu futbola līgā tikuši Ventspils Augstskolas futbolisti, tā pārtraucot trīs zaudējumu sēriju.

Trešo neveiksmi pēc kārtas ventspilniekiem sagādāja komandas Talsi/FK Laidze spēlētāji, kas sporta namā Pārventa darbojās ļoti agresīvi un bija pārāki ar 6:2. VeA divi vārtu guvumi Aleksandram Novožilovam, kas mača izskaņā arī nopelnīja noraidījumu. Divas dienas vēlāk ventspilnieki devās uz Grobiņu un ļoti rezultatīvā cīņā beidzot tika pie uzvaras. Mačā tika gūti 14 vārti, bet rezultātu atklāja devītajā minūtē, kad precīzi sita Artūrs Moros. Mājinieki drīz vien izlīdzināja, jau nākamajā minūtē Toms Rostovs panāca 2:1, puslaika izskaņā Grobiņas komanda bija vadībā ar 3:2, tomēr savā labā to noslēdza mūsējie – minūtes laikā divas reizes izcēlās Deniss Kviesis, panākot 4:3. Otrā puslaika sākumā vadībā atkal jau bija laukuma saimnieki, bet tad sākās Ivana Jeļicas šovs. Viņš guva trīs vārtus pēc kārtas, tad ar vēl vieniem piebalsoja Moros, bet punktu mačam tomēr pielika Ivans – 9:5!