Ar uzvaru Olimpiskā centra Ventspils atklātā hokeja čempionāta regulāro sezonu noslēguši Rodeo hokejisti, pēdējā mačā pārsteidzot vienus no turnīra favorītiem – Dundagas hokejistus.

Pirmais puslaiks noslēdzās neizšķirti (1:1), bet pēc diviem vienu vārtu pārsvars (2:1) jau bija ventspilniekiem. Viesiem pēdējā trešdaļā izdevās panākt izlīdzinājumu, bet pēdējais vārds šoreiz piederēja Rodeo hokejistiem, kas pēdējā minūtē pamanījās gūt uzvaras vārtus. Pēdējais trāpījums Uģa Lazdiņa kontā, divas reizes precīzs bija Ģirts Zvirgzdiņš, bet ar divām piespēlēm atzīmējās Juris Riekstiņš.

Dundadzniekiem abi vārtu guvumi Andra Kronberga kontā. Līdz ar to četru apļu turnīrā abas komandas uzvaras dalījušas uz pusēm, tiesa, Rodeo vienu panākumu guva pēcspēles metienu sērijā. Motokrosisti regulāro sezonu tomēr noslēdza ceturtajā vietā, bet Dundaga finišēja otrajā, garām palaižot Kureksa hokejistus. Trešajā vietā palika Ventspils novada hokeja klubs.