Pie ceturtā panākuma Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā tikušas Latvijas basketbolistes, bet debiju oficiālā mačā izlasē piedzīvojusi ventspilniece Ieva Kūlīte.

Latvijas valstsvienība viesos mērojās spēkiem ar Portugāles basketbolistēm, kuras lielāko daļu mača sagādāja mūsējām nopietnas grūtības. Spēles liktenis izšķīrās pēdējā ceturtdaļā, kuru viešņas uzvarēja ar 18:12, visā spēlē triumfējot 62:55. Kūlīte laukumā pavadīja 11 minūtes, kurās realizēja visus četrus metienus un izcīnīja trīs atlēkušās bumbas. Latvijas izlase C grupā ir vienīgā, kas kvalifikācijas mačus turpina bez zaudējumiem, bet svētdien komandai iespējams vienu kārtu līdz kvalifikācijas beigām jau nodrošināt dalību finālturnīrā, kas nākamgad risināsies Ungārijā un Rumānijā, – savā laukumā pašām jāuzvar Igaunija vai jācer, ka paklups itālietes.