Joprojām bez zaudētiem punktiem Latvijas futbola Virslīgā turpina cīnīties FK Ventspils futbolisti, kas izcīnījuši jau desmito panākumu pēc kārtas, viesos sagraujot FK Jūrmala spēlētājus.

Jūrmalnieki tikuši pie jauna trenera – bulgāra Gončo Petkova –, taču spēle nav uzlabojusies. Bulgārs debijas mačā nodarbojās ar dažādiem sastāva eksperimentiem, kas nepavisam nenostrādāja. Jau pēc pirmā puslaika bija skaidrs, ka ventspilnieki mājās dosies ar trim punktiem kabatā – Abdultaofiks, Tarhnišvili un Ignatāns panāca 3:0! Pēc pārtraukuma Jurģa Pučinska noorganizēja vēl trīs vārtu guvumus, pa reizei izceļoties Ignatānam, Pauļum un Jančukam. Mača 78. minūtē Virslīgā debitēja Dāvis Indrāns, un tūlīt pat viņš arī varēja izcelties, taču mājinieku vārtsargs Igors Labuts to nepieļāva.

FK Ventspils rēķinā 10 mačos ir 30 punkti, par sešiem atpaliek Skonto, bet trešajā vietā ar 22 punktiem 11 spēlēs ir FK Liepāja. Jau sestdien ventspilniekus gaida nākamais pārbaudījums, viesos tiekoties ar Rīgas Daugavu.