Jelgavā norisinājās Latvijas pašvaldību sporta veterānu (senioru) 51. sporta spēles peldēšanā.

Tajās uz starta izgāja arī Ventspils komanda, kas 16 vienību konkurencē izcīnīja augsto piekto vietu, bet par uzvarētāju kļuva Stopiņu novada komanda. Individuālajā vērtējumā labāko rezultātu no ventspilniekiem izdevās uzrādīt Kristīnei Bacānovai, kas izcīnīja pirmo vietu 50 m brīvā stila distancē, kā arī ieguva bronzu 50 m peldējumā uz muguras.

Divas godalgas ieguva arī Inese Ozola-Gutpelca, kam sudrabs 50 m peldējumā uz muguras un bronza 50 m brīvajā stilā. Uz goda pjedestāla kāpa arī Velta Zvjatkova un Ēriks Meiers, kuriem attiecīgi otrā un trešā vieta 50 m brīvajā stilā, kā arī mūsējo stafetes komanda (Velta Zjatkova, Oksana Brokāne, Eduards Trusevičs un Ēriks Meiers), kas uzvarēja 4x50 m brīvā stila peldējumā.