Jauno Olimpiskā centra Ventspils hokeja čempionātu ar uzvarām sākuši arī Kureksa un Dundagas spēlētāji.

Kurekss hokejisti tikās ar VNHK komandu, un šī spēle izvērsās ļoti rezultatīvi. Novada hokejisti mačā nopelnīja četrus noraidījums, bet sāncenši trīs no tiem pārvērta vārtu guvumos. Tieši spēlējot skaitliskā vairākumā Kurekss pēc Nikolaja Grebņeva metiena atklāja rezultātu, tiesa jau divas minūtes vēlāk Elvijs Ziemelis rezultātu izlīdzināja. Jau trešdaļas izskaņā pirmo no saviem trim vārtiem guva Gustavs Celms, kurš otrajā periodā panāca arī 3:1 Kurekss labā.

Izšķirošajā trešdaļā Krists Pētersons sāncenšu pārsvaru samazināja līdz minimumam, bet drīz vien Celms atkal panāca +2. Trīsarpus minūtes līdz mača beigām Edgars Kukainis vēlreiz pievilka VNHK komandu vienu vārtu attālumā,komanda metās atspēlēties, taču glābt maču neizdevās. Renārs Namiķis, komandai spēlējot vairākumā, panāca 5:3, bet četras sekundes līdz spēles beigām Mārtiņš Feifers guva arī sestos vārtus – 6:3

Krietni mazāk precīzu metienu bija Dundagas un Rodeo mačā, turklāt visi vārti tika gūti pēdējo četru minūšu laikā. 33. minūtes sākumā Tomašs Saušs atklāja rezultātu, taču motobraucēju prieki nebija ilgi – jau pēc 46 sekundēm Uģis Ozoliņš izlīdzināja rezultātu, bet pēdējā minūtē viesi bija precīzi divas reizes (Kiršs Als, Edgars Gricinskis).