Latvijas futbola 1. līgas čempionāts dramatiski noslēdzies FK Ventspils dublieriem –viņi čempionāta noslēgumā finišēja ceturtajā vietā, zaudējot tikai par vienu punktu bronzas medaļu ieguvējai Valmieras FK/BSS.

Čempionāta pēdējā kārtā ventspilnieki, pateicoties Dāvja Indrāna gūtajiem vārtiem, ar 1:0 pieveica Rēzeknes BJSS, un tas ventspilniekiem vēl atstāja pamatotas cerības iegūt trešo vietu. Lai pie tās tiktu, viņiem vajadzēja, lai šajā pašā laikā zaudējumu piedzīvo Valmieras FK/BSS, kas arī nebija tālu no šāda iznākuma. Spēlē ar Liepājas Varavīksni valmierieši bija nonākuši zaudētāju lomā ar 0:2, taču otrajā puslaikā spēja atspēlēties un 87. minūtē, realizējot 11 metru soda sitienu, izrāva sev vēlamo neizšķirtu (2:2).

Par 1. līgas čempioni jau priekšlaicīgi kļuva BFC Daugava (Daugavpils), kas tādējādi nopelnīja arī ceļazīmi uz nākamo Virslīgas čempionātu, bet otrā finišēja FB Gulbene, kas par tiesībām nākamajā sezonā startēt Virslīgas čempionātā pārspēlēs cīnīsies ar FS Metta/LU.