Pie sestā panākuma tik pat spēlēs Aldaris LBL čempionātā tikuši BK "Ventspils" basketbolisti, kas savā laukumā tikai pedējā ceturtdaļā pilnībā apturēja BK "Valmiera" pretestību un uzvarēja 78:57.

Ventspilniekiem šajā mačā beidzot palīdzēt varēja Lorenco Viljams, sastāvā bija atgriezies arī Māris Gulbis, kurš laukumā gan vēl nedevās, bet spēlē piedalīties nevarēja Andrejs Gražulis un Artjoms Butjakovs. Turklāt Kriss Feibers komandu jau pametis. Kamēr BK "Ventspils" treneriem bija jālauza galva par spēlētāju rotāciju garajā galā, valmierieši ieradās ar jauniem 210 cm zem groziem - otro maču komandas rindās aizvadīja centrs Kaspras Cipruss.

Pirmajās trīs ceturtdaļās laukumā risinājās līdzīgi cīņa, bet vadība visu laiku tomēr turējās mājinieki. BK "Ventspils" spēlētāji vairākas reizes tika pie 7-9 punktu pārsvara, taču tālāk sāncenši kurzemniekus nelaida, paši laiku pa laikam tiekot viena metiena attālumā. Izvirzīties priekšā gan vidzemniekiem ventiņi neļāva, tomēr intrigi saglabājās līdz pat pēdējās desmitminūtes sākumam.

Pēdējā ceturtdaļā mājinieki veica izrāvienu 14:2, septiņās minūtēs panākot 73:52 un liekot punktu intrigai. Savukārt punktu mačam pielika Dāvis Lejasmeirs ar precīzu pustālo metienu - 78:57. BK "Ventspils" LBL čempionātā tas bija sestais panākums tika pat mačos, savukārt valmierieši piedzīvoja otro neveiksmi sešās spēlēs.

Nākamo maču savu līdzjutēju priekšā ventspilnieki aizvadīs 2. novembrī, kad BBL spēlē tiksies ar Lietuvas "Nevezis", bet novembrī kopumā komandai būs vien divas mājas spēles.

Ventspils - Valmiera 78:57 (25:18, 12:13, 22:17, 19:9)

Ventspils: Zaķis 23 (9ab), Vairogs 17, Timma 14, Viljamss 8, Lejasmeiers 8, Valters 8, Štelmahers, Gromovs, Leimanis.